Katherine Heigl gra w pokera z ekipą "Suits". Zobaczcie plakat na 8. sezon

"Suits" (Fot. USA Network)

Nie ma Mike'a i Rachel, jest nowa prawniczka i stół pokerowy. Zobaczcie, jak USA Network zapowiada 8. sezon serialu "Suits".

"Suits" powróci w te wakacje bez Patricka J. Adamsa i Meghan Markle, za to z Katherine Heigl w obsadzie. Grana przez dawną gwiazdę "Chirurgów" Samantha Wheeler, zasadnicza prawniczka, która dołączy do firmy, będzie najważniejszym elementem przetasowania czekającego serial w 8. sezonie. Samantha przychodzi z wysokimi oczekiwaniami - chce być partnerką w kancelarii i liczy, że przed końcem roku jej nazwisko znajdzie się na drzwiach wejściowych.

Jak wiemy ze zwiastunów, a także ze słów samej Katherine Heigl, nie będzie to łatwe ani dla niej, ani dla nikogo, bo Samantha nie jest osobą wzbudzającą powszechną sympatię. Wręcz przeciwnie - problem z nią będą mieli właściwie wszyscy, z Harveyem i Donną na czele.

Ale Samantha będzie tylko jednym z nowych graczy w Specter Litt. Oprócz niej przy stole pokerowym na plakacie zapowiadającym 8. sezon siedzą oczywiście Donna Paulsen (Sarah Rafferty), Harvey Specter (Gabriel Macht) i Louis Litt (Rick Hoffman), a także Katrina Bennett (Amanda Schull) i Alex Williams (Dulé Hill). To wszystko razem jest zapowiedzią największych zmian w "Suits" od czasu odejścia Jessiki Pearson (Gina Torres).

8. sezon "Suits" startuje za oceanem 18 lipca.

suits-season-8-poster2

REKLAMA