9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

"Riverdale" i "Shadowhunters" mają najwięcej nominacji do Teen Choice Awards. Millie Bobbie Brown skasowała Twittera z powodu memów. Danielle Nicolet w stałej obsadzie "Flasha". A oprócz tego "One Tree Hill" i nie tylko.

1. "Riverdale" i "Shadowhunters" mają najwięcej nominacji do Teen Choice Awards. Rusza głosowanie na Teen Choice Awards 2018. Po pięć nominacji mają "Riverdale" i "Shadowhunters", cztery ma "Stranger Things", a po trzy - "Flash", "Jane the Virgin" i "This Is Us". Pełna lista nominowanych tutaj.

2. Millie Bobbie Brown skasowała Twittera z powodu głupich memów. Hashtag #TakeDownMillieBobbyBrown, który na początku miał być żartem, sprawił, że aktorka ze "Stranger Things" zdecydowała się opuścić social media.

3. Danielle Nicolet w stałej obsadzie "Flasha". Serialowa dziewczyna Joe Westa miała w ostatnich sezonach rolę powracającą, a od jesieni dołączy do stałej obsady "Flasha".

4. Kanał Epic Drama dostępny w UPC Polska. Oferujący seriale kostiumowe kanał Epic Drama będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca. Do 19 sierpnia w ramach promocji będą go mogli oglądać także abonenci pakietu Select.

5. "The Outpost" we wrześniu w Polsce na kanale Sci Fi. 9 września o godz 21:00 na kanale Sci Fi wystartuje "The Outpost", nowy serial fantasy z Jessicą Green w roli silnej i niezależnej bohaterki, która wyrusza w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. Dziewczyna odkrywa, że ​​posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

6. Anime "B: The Beginning" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamówił 2. sezon "B: The Beginning". Podana została także data premiery serialu animowanego "Hilda" - 21 września.

7. Aktorzy z "One Tree Hill" tworzą film świąteczny dla Lifetime. Rozwiązała się zagadka spotkania po latach obsady "One Tree Hill". Hilarie Burton, Robert Buckley, Danneel Ackles i Antwon Tanner pojawią się w filmie "The Christmas Contract" telewizji Lifetime.

8. "RuPaul’s Drag Race" z kolejnym sezonem. "RuPaul’s Drag Race" dostał zamówienie na 11. sezon.

9. Hap i Leonard wracają dziś do AMC Polska. Premiera "Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo" (czyli 3. sezonu "Hapa i Leonarda") w czwartek 14 czerwca o godz. 22:00 w AMC. Do obsady dołączają m.in. Louis Gossett Jr., Corbin Bernsen
i Andrew Dice Clay.

REKLAMA