7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: Coven" (Fot. FX)

0

Crossover "Coven" i "Murder House" w 8. sezonie "American Horror Story". "Star Trek: Discovery" zmienia showrunnerów. "Gra o tron" i "Westworld" nie pojawią się w tym roku na Comic-Conie. A oprócz tego "Shameless" i nie tylko.

1. Crossover "Coven" i "Murder House" w 8. sezonie "American Horror Story". Ryan Murphy zapowiedział, że crossoveru "Coven" i "Murder House" powinniśmy jednak spodziewać się w tym sezonie, a nie kolejnym (jak mówił wcześniej). Premiera we wrześniu.

2. "Star Trek: Discovery" zmienia showrunnerów. Aaron Harberts i Gretchen Berg opuszczają ekipę "Star Trek: Discovery" po kłótniach o budżet i oskarżeniach o krzyczenie na scenarzystów. Zastąpi ich producent wykonawczy Alex Kurtzman. Pod dotychczasowym kierownictwem zdążyło powstać 5 odcinków 2. sezonu.

3. "Gra o tron" i "Westworld" nie pojawią się w tym roku na Comic-Conie. Ekipy obu seriali odpuszczają tegoroczny Comic-Con ze względu na harmonogramy produkcji i odległe daty premier kolejnych sezonów.

4. Richard Flood z awansem w "Shameless". Richard Flood, czyli Ford, serialowy chłopak Fiony, będzie w stałej obsadzie 9. sezonu "Shameless".

5. CNN pokaże pozostałe odcinki "Anthony Bourdain: Parts Unknown". Anthony Bourdain przed śmiercią zrobił jeszcze dwa odcinki programu, których do tej pory nie wyemitowano. Zostaną one pokazane w tę i następną niedzielę.

6. Tyler Posey w nowej komedii telewizji Starz. Tyler Posey dostał rolę powracającą w "Now Apocalypse", seksowej i odjechanej komedii o dorastaniu, której bohaterami będzie czwórka przyjaciół: Ulysses (Avan Jogia), Carly (Kelli Berglund), Ford (Beau Mirchoff) i Severine (Roxane Mesquida). Posey wcieli się w chłopaka, którego Ulysses poznaje w serwisie randkowym.

7. Murphy Brown kontra nowy krajobraz medialny. Zobaczcie wideo zza kulis nowego sezonu kultowego sitcomu.