7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. FOX)

"Lucyfer" uratowany - 4. sezon będzie na Netfliksie. Serial "Are You Sleeping" platformy Apple ma rewelacyjną obsadę. Chris Hardwick oskarżony o molestowanie. A oprócz tego "Supergirl", filmowe lato na FOX i nie tylko.

1. "Lucyfer" uratowany - 4. sezon będzie na Netfliksie. Netflix przejął "Lucyfera" i zamówił 10-odcinkowy 4. sezon. To pierwszy serial uratowany przez Netfliksa od czasów "Longmire" (czyli od 3,5 roku). Tutaj możecie zobaczyć, jak się cieszy obsada.

2. Zmiany w obsadzie "Supergirl". Jesse Rath, czyli serialowy Brainiac-5, został awansowany do stałej obsady. Z kolei rola Jeremy'ego Jordana, który jest w serialu od początku, będzie w 4. sezonie już tylko powracająca.

3. Chris Hardwick oskarżony o molestowanie przez byłą dziewczynę. Ze strony The Nerdist zniknęły wszelkie wzmianki na temat jej założyciela Chrisa Hardwicka, po tym jak była dziewczyna Chloe Dykstra oskarżyła go o zmuszanie do seksu. AMC znalazło się pod presją, żeby zdjąć z anteny programy Hardwicka, jak "Talking With Chris Hardwick" czy "Talking Dead". Głos zabrał także sam Hardwick, który twierdzi, że jego związek z Chloe nie był idealny, ale nigdy jej nie molestował.

4. Apple kompletuje obsadę "Are You Sleeping". Aaron Paul zagra główną rolę męską w serialu "Are You Sleeping", opowiadającym o obsesji na punkcie podcastów true crime i poszukiwaniu sprawiedliwości na forum publicznym. Do obsady dołączyli także Ron Cephas Jones, Elizabeth Perkins i Mekhi Phifer (a wcześniej już była m.in. Octavia Spencer).

5. Ellen DeGeneres znów będzie robić stand-up. Ellen DeGeneres wystąpi przed publicznością po raz pierwszy od 15 lat. Występy będą miały miejsce w sierpniu, a dwa ostatnie - w Seattle - zostaną zarejestrowane przez Netfliksa.

6. Leah Remini w nowej komedii FOX-a. Leah Remini zagra konserwatywną lesbijkę w serialu, który piszą dla FOX-a Rob McElhenney i Rob Rosell ("It’s Always Sunny in Philadelphia").

7. Filmowe lato na kanale FOX - dziś "Walentynki". Tego lata FOX pokazuje filmowe hity. W sobotę 16 czerwca o godz. 22:00 zostaną wyemitowane "Walentynki", czyli komedia romantyczna o ludziach, których losy splatają się 14 lutego na ulicach Los Angeles. W obsadzie m.in. Jessica Alba, Kathy Bates, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey i Jamie Foxx.

REKLAMA