7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Roseanne" (Fot. ABC)

Spin-off "Roseanne" coraz bliżej. Sophia Bush opowiada o molestowaniu na planie "One Tree Hill". Netflix zapowiada "All About The Washingtons" na sierpień. A oprócz tego "Imperium", "Shadowhunters" i nie tylko.

1. Spin-off "Roseanne" coraz bliżej. Deadline donosi, że w ciągu tygodnia ABC powinno zamówić spin-off "Roseanne". Najpierw jednak stacja chce, aby Roseanne Barr podpisała umowę, w której zrzeknie się profitów z nowego serialu. Bohaterką spin-offu prawdopodobnie będzie Darlene, aczkolwiek w ABC rozważana jest także opcja z "The Conners" - czyli "Roseanne" bez tytułowej bohaterki.

2. AMC rezygnuje z programu Chrisa Hardwicka. Po tym jak Chris Hardwick został oskarżony o molestowanie seksualne, telewizja AMC zrezygnowała z 2. sezonu "Talking With Chris Hardwick". Hardwick nie będzie też prowadził paneli AMC i BBC America na Comic-Conie. Na razie nie ma decyzji co do "Talking Dead". Wyznanie Chloe Dykstry, byłej dziewczyny Hardwicka, znajdziecie tutaj.

3. Netflix zapowiada "All About The Washingtons" na sierpień. "All About The Washingtons" to nowy serial komediowy, w którym Rev Run (jeden z członków grupy Run-D.M.C.) razem z żoną Justine Simmons grają małżeństwo Washingtonów, wychowujące czwórkę dzieci. Serial stworzony przez Jeremy'ego Bronsona ("The Mayor") opiera się w pewnym stopniu na prawdziwym życiu odtwórców głównych ról. Premiera 10 sierpnia na Netfliksie.

4. Netflix podwoił swoją wartość w ciągu roku. Jeśli nie wiecie, w co inwestować, akcje Netfliksa to może być to.

5. "Imperium" powraca dziś na kanale FOX Polska. 4. sezon "Imperium" startuje na polskim FOX-ie w niedzielę 17 czerwca o godz. 20.10.

6. Sophia Bush o molestowaniu na planie "One Tree Hill". W wywiadzie dla "Andy Cohen Live" aktorka opowiadała, jak producent "One Tree Hill" Mark Schwahn zachowywał się w stosunku do młodych aktorek. "Kiedy po raz pierwszy chwycił mnie za tyłek, uderzyłam go na oczach szóstki producentów" - powiedziała Bush.

7. Producent "Shadowhunters" obiecuje satysfakcjonujący finał. Jeśli obawiacie się, że finał "Shadowhunters" będzie przyspieszony albo wymuszony, Todd Slavkin, producent serialu, zapewnia, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

REKLAMA