6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Denis O'Hare w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Więcej kobiecych historii w 3. sezonie "Atlanty". Zupełnie inny "American Vandal" w 2. sezonie. A oprócz tego "Castle Rock", "Catch-22" i nie tylko.

1. Denis O'Hare w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Denis O'Hare dostał rolę powracającą w "Wielkich kłamstewkach". Zagra nową postać o nazwisku Ira Farber.

2. Więcej kobiecych historii w 3. sezonie "Atlanty". Stephen i Donald Gloverowie powiedzieli w rozmowie z "The Hollywood Reporter", że mają już pomysły na 3. sezon "Atlanty" i że planują więcej kobiet na ekranie. "Perspektywa kobiet z Atlanty jest bardzo specyficzna i myślę, że zajmiemy się tym w 3. sezonie" - oznajmił Stephen Glover.

3. Zupełnie inny "American Vandal" w 2. sezonie. Zupełnie inna szkoła, inne przestępstwo i inny gatunek do wyśmiania - takie plany mają twórcy "American Vandal" na 2. sezon. A przy tym obiecują, że znów w centrum wszystkiego będzie zagadka, która będzie trzymać widza przy ekranie, dokładnie tak jak "Kto narysował penisy?".

4. Liz Lemon i Leslie Knope w jednym serialu? Tina Fey, zapytana o potencjalny powrót "30 Rock", odpowiedziała, że chwilowo na żaden reboot nie ma szans. Ale skoro Amy Poehler nie ma nic przeciwko powrotowi "Parks and Recreation", to może powinien powstać spin-off obu seriali z Liz Lemon i Leslie Knope.

5. Harrison Osterfield w obsadzie "Catch-22". Harrison Osterfield pojawi się w małej roli w serialowym "Paragrafie 22" George'a Clooneya.

6. Noel Fisher w "Castle Rock". Aktor znany z "Shameless" zagra strażnika więziennego z Shawshank w nowym serialu platformy Hulu.

REKLAMA