W "Trial & Error" szykuje się proces stulecia. Mamy pierwsze zapowiedzi 2. sezonu

"Trial & Error: Lady Killer" (Fot. NBC)

0

W "Trial & Error: Lady Killer" w roli bardzo nietypowej podejrzanej o morderstwo zobaczymy Kristin Chenoweth. I wygląda na to, że czeka nas absolutnie niezapomniany proces.

Gdy w zeszłym roku zakochaliśmy się w parodiującym produkcje true crime "Trial & Error", podejrzanym o zabójstwo żony był grany przez Johna Lithgowa profesor poezji. Kontynuacja zapowiada się jeszcze bardziej absurdalnie, bo jego miejsce zajmie niejaka Lavinia Peck-Foster (Kristin Chenoweth), ekscentryczna dziedziczka fortuny, oskarżona o zabójstwo męża, po tym jak jego ciało zostało znalezione w walizce w jej aucie.

Pomóc może jej tylko nasza znajoma, równie sympatyczna, co niekompetentna ekipa, na czele z Joshem Segalem (Nicholas D'Agosto). Zadanie będzie jednak trudne, bo jak widać na pierwszych zapowiedziach 2. sezonu, dowody przeciwko Lavinii będą mocne, a bohaterom przyjdzie się ponownie zmierzyć z panią prokurator graną przez Jaymę Mays. Sprawy może też nie ułatwić fakt, że sama podejrzana to wyjątkowo barwna postać, która nawet w sądzie błyszczy pełnym blaskiem.

Dodatkowo jest lokalną sławą, cieszy się niemal królewskim statusem, od lat nie opuszczała swojej posiadłości w East Peck i jest właścicielką bezwłosego kota o imieniu Fluffy. Brzmi cudownie absurdalnie i dokładnie tak samo się zapowiada. Premiera "Trial & Error: Lady Killer" w NBC 19 lipca.