8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Jon Bernthal wróci do "The Walking Dead". Tom Hollander dołącza do obsady spin-offu "The Missing". Emma Roberts pojawi się w 8. sezonie "American Horror Story". A oprócz tego "Flash", "Supergirl" i nie tylko.

1. Jon Bernthal wróci do "The Walking Dead". W 9. sezonie "The Walking Dead" Jon Bernthal ma się pojawić ponownie jako Shane Walsh. Zobaczymy go tylko w jednym odcinku, prawdopodobnie w jakimś flashbacku albo halucynacji.

2. Tom Hollander dołącza do obsady spin-offu "The Missing". Tom Hollander pojawi się w serialu "Baptiste", którego głównym bohaterem będzie detektyw znany z "The Missing". O jego postaci na razie wiemy, że będzie mieć na imię Edward.

3. Jessica Parker Kennedy w stałej obsadzie "Flasha". Jessica Parker Kennedy powróci jako Nora i będzie w stałej obsadzie "Flasha" w 5. sezonie.

4. Paul McCartney w "Carpool Karaoke". James Corden zawita w tym tygodniu do Liverpoolu - zobaczcie zapowiedź "Carpool Karaoke" z Paulem McCartneyem.

5. Chris Wood nie wróci do "Supergirl". Chris Wood nie pojawi się w 4. sezonie "Supergirl" jako Mon-El. Producenci potwierdzili, że taki był plan od początku - Wood miał być w serialu tylko przez dwa sezony.

6. Madeline Wise pojawi się w "Crashing". Madeline Wise wcieli się w dziewczynę, którą Pete pozna w 3. sezonie "Crashing" i która zachęci go do realizowania swoich ambicji.

7. Filmowe hity na kanale FOX - dziś "Air Force One". Trwa filmowe lato na FOX. We wtorek 19 czerwca o godz. 21:05 zostanie pokazany film "Air Force One", w którym samolot z prezydentem Stanów Zjednoczonych oraz jego rodziną na pokładzie zostaje uprowadzony przez rosyjskich terrorystów. W roli prezydenta występuje Harrison Ford.

8. Emma Roberts w 8. sezonie "American Horror Story". Ryan Murphy napisał na Twitterze, że wszystkie czarownice z "Coven" zostały zaproszone do udziału w 8. sezonie "American Horror Story". Na pewno wróci Emma Roberts, która zdążyła wrzucić na Instagram krótki klip w stroju Madison.

REKLAMA