6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Legacies" (Fot. CW)

CW podaje daty jesiennych premier. Powstają kolejne seriale ze świata Star Treka. Jason Ritter w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "Kidding" i inne seriale.

1. CW podaje daty jesiennych premier. Sezon w CW rozpocznie się we wtorek 9 października, kiedy to wystartują nowe sezony "Flasha" i "Black Lightning". W środę 10 października wróci "Riverdale" i zadebiutuje nowy serial "All American". W czwartek 11 października spodziewajcie się powrotu "Supernatural", a w piątek 12 października premierę będzie mieć 2. sezon "Dynastii" i finałowy sezon "Crazy Ex-Girlfriend". W niedzielę 14 października wystartują nowe "Czarodziejki", a także 4. sezon "Supergirl", z kolei dzień później wróci "Arrow". W poniedziałek 22 października premierę będzie mieć nowy sezon "DC’s Legends of Tomorrow", a w czwartek 25 października zadebiutuje "Legacies" - spin-off "The Originals".

2. Powstają kolejne seriale ze świata Star Treka. Showrunner "Star Trek: Discovery" Alex Kurtzman podpisał 5-letni kontrakt z CBS Networks, na mocy którego dostanie 25 mln dolarów za rozszerzenie świata Star Treka w telewizji. Pod uwagę brane są obecnie następujące projekty: serial o Akademii Gwiezdnej Floty od Stephanie Savage i Josha Schwartza ("Marvel's Runaways"), limitowany serial o Khanie, serial, w którym ponownie byśmy zobaczyli Patricka Stewarta w roli kapitana Picarda ze "Star Trek: The Next Generation", a także serial animowany.

3. "Kidding" we wrześniu w HBO GO. 10 września - dzień po amerykańskiej premierze - w HBO GO zadebiutuje serial "Kidding". Jim Carrey zagra legendarnego prezentera dziecięcych programów telewizyjnych, który wydaje się wzorem mądrości i dobroci życiowej. A w rzeczywistości jego życie rodzinne zaczyna mocno się komplikować i żadne mądrości z bajek nie pomagają.

4. Jason Ritter w nowym serialu Netfliksa. Jason Ritter pojawi się w "Raising Dion", nowym serialu Netfliksa opowiadającym o samotnej matce, która wychowuje dzieciaka z supermocami po śmierci męża. Ritter wcieli się w przyjaciela rodziny - naukowca, który czyta mnóstwo komiksów.

5. Gina Rodriguez ufundowała stypendium latynoskiemu studentowi. Gina Rodriguez przeznaczyła część pieniędzy z kampanii związanej z nagrodami Emmy, by ufundować studia w Princeton dziecku nieudokumentowanych imigrantów.

6. Filmowe hity na kanale FOX - dziś "Zabójcza broń". Trwa filmowe lato w telewizji FOX. W czwartek 21 czerwca o godz. 22:00 pokazana zostanie "Zabójcza broń" - pierwszy film ze słynnej serii, w którym detektywi Martin Riggs i Roger Mutaugh zostają partnerami i razem badają okoliczności tajemniczego samobójstwa młodej kobiety.

REKLAMA