Bohaterowie "Westworld" gotowi na ostatnie starcie. Zobaczcie zdjęcia z finału 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

W 2. "Westworld" sezonie został już tylko wielki finał i wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście będzie się w nim sporo działo. Zobaczcie zdjęcia.

"The Passenger" - taki tytuł nosi ostatni odcinek 2. sezonu "Westworld", a my możemy się tylko domyślać, co dokładnie ma on oznaczać. Czy jakąś wskazówką do odgadnięcia tożsamości tajemniczego "pasażera" są zdjęcia z finału? Jeśli tak, to mamy szóstkę głównych kandydatów, ale raczej nie wykluczalibyśmy pozostałych.

Zwłaszcza że, jak widzieliśmy w zwiastunie, finał zapowiada się na wielkie widowisko, w którym wątki poszczególnych postaci przetną się w miejscu zwanym Kuźnią (bądź Doliną po drugiej stronie, bądź Drzwiami). Na pewno nie zabraknie więc krwawych starć, ale pomiędzy nimi liczymy także na jakieś rozwiązania związane choćby z Dolores (Evan Rachel Wood), Mężczyzną w Czerni (Ed Harris) i Bernardem (Jeffrey Wright).

Oprócz nich na zdjęciach są również gotowi do akcji Hector (Rodrigo Santoro) i Armistice (Ingrid Boslo Berdal), czyli wierni towarzysze znajdującej się ostatnio w kiepskim położeniu Maeve (Thandie Newton). Nas najbardziej cieszy jednak obecność Akechety (Zahn McClarnon), którego bardzo brakowało w niedawnym odcinku. Czy w finale odegra kluczową rolę?

Przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, gdy "The Passenger" zadebiutuje w HBO i HBO GO.

westworld1

westworld2

westworld3

westworld4

westworld5

westworld6

REKLAMA