"Ozark" też powróci tego lata - data premiery i zwiastun 2. sezonu

"Ozark" (Fot. Netflix)

Jeśli liczyliście na końcówkę wakacji w pięknym i mrocznym Missouri, to wiedzcie, że Wasze marzenie się spełni. Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "Ozark" i zaprezentował pierwszy zwiastun.

Nie ma weekendu bez serialu Netfliksa - i nie spodziewajcie się, że w ostatni weekend wakacji będzie inaczej. Streamingowy gigant zapowiedział, że 31 sierpnia będzie mieć premierę 2. sezon "Ozark".

Zobaczymy w nim kontynuację losów Marty'ego Byrde'a (Jason Bateman) i członków jego rodziny, wmieszanych w sprawy narkotykowego kartelu. W momencie kiedy już wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwzględną prawniczkę Helen Pierce (Janet McTeer, "Jessica Jones"), która sporo w tym sezonie namiesza.

Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia, staje się coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde'owie wkrótce zrozumieją, że aby wydostać się z tej sytuacji, muszą najpierw iść na całość - czytamy w opisie 2. sezonu serialu Netfliksa.

"Ozark" powróci 13 miesięcy po premierze 1. sezonu. 2. sezon będzie składać się z 10 odcinków.

ozark01

ozark02

ozark03

ozark04

REKLAMA