6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Roseanne" (Fot. ABC)

0

ABC zamawia "The Conners" - spin-off "Roseanne" bez Roseanne. Będzie 3. sezon "Dear White People". Ben Daniels dołącza do obsady "The Crown". A oprócz tego "Comedians in Cars Getting Coffee" i nie tylko.

1. ABC zamawia "The Conners" - spin-off "Roseanne" bez Roseanne. Tej jesieni zamiast "Roseanne" widzowie ABC będą oglądać "The Conners". W spin-offie kultowego sitcomu powrócą Sara Gilbert (jako Darlene), John Goodman (Dan), Laurie Metcalf (Jackie), Lecy Goranson (Becky) i Michael Fishman (DJ), a produkcję wciąż będzie prowadzić Bruce Helford.

Nie zobaczymy już za to Roseanne Barr, której rasistowski tweet doprowadził do skasowania "Roseanne". Aktorka nie będzie mieć żadnego wpływu na serial i nie będzie czerpać z niego zysków. Oficjalny opis spin-offu zaczyna się od zdania "Po nagłym zwrocie zdarzeń Connerowie są zmuszeni stawić czoła codziennej walce w życiu w Lanford, tak jak nie musieli jeszcze nigdy wcześniej" - co jest mocną sugestią, że twórcy serialu planują zabić bohaterkę graną przez Barr.

2. "Dear White People" z zamówieniem na 3. sezon. Netflix zamówił 10-odcinkowy 3. sezon "Dear White People", który zapowiedział Giancarlo Esposito we własnej osobie.

3. Ben Daniels dołącza do obsady "The Crown". Ben Daniels przejmie rolę Antony'ego Armstronga-Jonesa, męża księżniczki Małgorzaty, którego w 2. sezonie grał Matthew Goode. W 3. sezonie "The Crown" będzie przeskok czasowy i w związku z tym wymieniono całą obsadę.

4. David Morrissey w obsadzie "Good Omens". David Morrissey pojawi się jako kapitan Vincent w serialu Amazona na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta.

5. Lisa Edelstein w 2. sezonie "The Good Doctor". Lisa Edelstein zagra nową lekarkę w "The Good Doctor".

6. Zwiastun nowej serii "Comedians in Cars Getting Coffee". Żadnych robotów, kostiumów i zombie - tylko komicy, kawa i rozmowy. Nowe odcinki "Comedians in Cars Getting Coffee" 6 lipca na Netfliksie.