7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Timeless" (Fot. NBC)

"Timeless" znowu skasowane przez NBC. Przed nami nieco krótszy sezon "Supernatural". Możliwe, że szykuje się odejście z "Dynastii". A oprócz tego Teen Choice Awards i nie tylko.

1. "Timeless" znowu skasowane przez NBC. Po dwóch sezonach NBC ostatecznie skasowało "Timeless". Jest szansa, że powstanie dwugodzinny film, kończący całą historię, a poza tym studio szuka nowej stacji dla serialu. Problem w tym, że 30 czerwca kończą się kontrakty obsady.

2. Teen Choice Awards 2018 - "Riverdale" ma najwięcej nominacji. To już ostatnia fala nominacji do tegorocznych Teen Choice Awards. Prowadzi "Riverdale" z siedmioma nominacjami. Pełna lista tutaj.

3. Przed nami nieco krótszy sezon "Supernatural". 14. sezon "Supernatural" będzie mieć 20 odcinków. Jak zauważa TVLine, to najkrótszy sezon tego serialu od czasów 3. sezonu, który miał 16 odcinków (a winny był wtedy strajk scenarzystów).

4. Możliwe, że szykuje się odejście z "Dynastii". To może być albo duży spoiler, albo jeszcze większe kłamstwo - informację o potencjalnym odejściu z "Dynastii" znajdziecie tutaj.

5. Szef działu PR Netfliksa wyrzucony z powodu słowa na N. Prezes Netfliksa Reed Hastings zwolnił Jonathana Friedlanda, po tym jak dwukrotnie użył podczas spotkań słowa na N, wykazując się - jak określił Hastings - "niedopuszczalnie niską świadomością rasową i wrażliwością".

6. Courtney Ford w stałej obsadzie "Legends of Tomorrow" Courtney Ford, czyli serialowa Nora Darhk, została awansowana do stałej obsady "Legends of Tomorrow" w 4. sezonie.

7. Filmowe hity na kanale FOX - dziś "Infiltracja". Trwa lato z filmami na kanale FOX. W sobotę 23 czerwca o godz. 22:00 pokazana zostanie "Infiltracja" - oscarowy film Martina Scorsese, w którym Leonardo DiCaprio i Matt Damon stoją po dwóch stronach śmiertelnej rozgrywki pomiędzy policją a mafią.

REKLAMA