7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

Wiemy, kto będzie grać księżniczkę Annę w "The Crown". David Lynch opowiada o kłótni o budżet "Twin Peaks". Robert Kirkman tworzy serial animowany dla Amazona. A oprócz tego interesujący powrót w FOX-ie i nie tylko.

1. Wiemy, kto będzie grać księżniczkę Annę w "The Crown". Znana z "Call the Midwife" Erin Doherty wcieli się w starszą wersję księżniczki Anny, córki królowej Elżbiety i księcia Filipa, w 3. sezonie "The Crown".

2. FOX zastanawia się nad rebootem serialu "Profit". "Profit" to serial FOX-a, który został skasowany po czterech odcinkach w 1996 roku. Niezwykłe w nim było to, że miał postać antybohatera przed "Rodziną Soprano", "Dexterem", "Breaking Bad" itd. Adrian Pasdar grał Jima Profita, pracownika międzynarodowej korporacji, który był postrzegany jako "złoty chłopiec", a tak naprawdę miał mroczną stronę. Przekupstwo, szantaż, zastraszanie, wymuszanie, a nawet morderstwo - to wszystko miał na sumieniu ten człowiek. Informację o tym, że serial może powrócić w nowej wersji, przekazał serwisowi TVLine sam Pasdar.

3. David Lynch opowiada o kłótni o budżet "Twin Peaks". David Lynch opowiedział w rozmowie z Vulture, jak wyglądały kulisy walki o budżet "Twin Peaks" z telewizją Showtime. Przedstawiciele stacji uznali początkowy budżet za zbyt wysoki, a zdaniem Lyncha był on po prostu realistyczny. Dlatego reżyser w pewnym momencie uznał, że projekt opuści i mogą robić, co chcą - bez niego. Ostatecznie Showtime zgodził się na wszystko, ale chwila niepewności była i sam Lynch w pewnym momencie też sądził, że nic z tego nie wyjdzie.

4. Victor Williams w nowej komedii CBS. Victor Williams ("Diabli nadali") dołączył do obsady "Happy Together". Zastąpi Tima Meadowsa w roli teścia postaci Damona Wayansa Jr.

5. Robert Kirkman tworzy serial animowany dla Amazona. Robert Kirkman podpisał umowę z Amazonem, a jego pierwszy serial to będzie animowana wersja jego własnego komiksu "Invincible". Głównym bohaterem jest nastolatek, którego tata jest superbohaterem i który też zaczyna ujawniać nadprzyrodzone zdolności.

6. Steven S. DeKnight podpisuje kontrakt z Netfliksem. Steven S. DeKnight ("Daredevil") będzie tworzył kolejne seriale i filmy - już tylko dla Netfliksa.

7. Filmowe hity na kanale FOX - dziś "Ocean's Thirteen". W niedzielę 24 czerwca o godz. 17:40 w ramach filmowego lata FOX Polska pokaże "Ocean's Thirteen" - kolejny film o przygodach Danny'ego Oceana i jego ekipy. Tym razem postanawiają oni pogrążyć finansowo i skompromitować bezwzględnego właściciela kasyn i hoteli, Willy'ego Banka.

REKLAMA