6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin: Dziki Gon"

Castingi do "Wiedźmina" coraz bliżej. TV Land kasuje "Nobodies". David Cross opowiada o kulisach 5. sezonu "Arrested Development". A oprócz tego "Roseanne" i nie tylko.

1. TV Land kasuje "Nobodies". "Nobodies" zostało skasowane po dwóch sezonach.

2. Dan Lauria i Ashley Romans w "Shameless". Dan Lauria i znana z "Umrzeć ze śmiechu" Ashley Romans dostali role powracające w 9. sezonie "Shameless". Lauria wcieli się w byłego kongresmena, który zaliczył upadek i któremu Frank pomaga wystartować ponownie. Romans zagra Alex, silną kobietę pracującą na budowie, o której wszyscy myślą, że jest facetem.

3. Castingi do "Wiedźmina" coraz bliżej. Showrunnerka "Wiedźmina" Lauren S. Hissrich wrzuciła na Twittera zdjęcie scenariusza netfliksowego "Wiedźmina" i napisała, że wkrótce ruszą castingi. Tyle że to chwilę potrwa, zanim poznamy nazwisko nowego Geralta - castingi są międzynarodowe i supertajne. Cała seria tweetów tutaj.

4. Roseanne Barr tłumaczy się z rasistowskiego tweeta. W najnowszym wywiadzie Roseanne Barr przepraszała za porównanie doradczyni prezydenta Obamy do małpy i tłumaczyła, że wcale nie miała tego na myśli. "Potrafię coś chlapnąć, ale nie jestem głupia, na Boga. Nigdy świadomie nie nazwałabym czarnoskórej osoby małpą. Po prostu bym tego nie zrobiła. Nie zrobiłam tego. A ludzie myślą, że to zrobiłam, i dobija mnie to" - mówiła aktorka.

5. Co się stanie z postacią Roseanne w "The Conners"? Telewizja ABC zamówiła "The Conners", czyli de facto "Roseanne" bez Roseanne Barr. W jaki sposób główna bohaterka zostanie wypisana z serialu? TVLine przedstawia 10 pomysłów, w tym taki z Ambienem w roli głównej.

6. David Cross o kulisach 5. sezonu "Arrested Development". David Cross powiedział w wywiadzie dla "Jim and Sam Show", że praca na planie 5. sezonu "Arrested Development" nie należała do łatwych, bo scenariusz ciągle się zmieniał i aktorzy dostawali zmiany w ostatniej chwili. Dlatego nie brakowało takich sytuacji jak ta z Jeffreyem Tamborem i Jessicą Walter. Aktor przyznał, że nie jest pewny, czy 6. sezon powstanie - dopuszcza możliwość, że Netflix po prostu serial skasuje. Cały wywiad poniżej.

REKLAMA