Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Dark". Będą kolejne podróże w czasie - zobaczcie kartkę ze scenariusza

"Dark" (Fot. Netflix)

Nowi bohaterowie i więcej zabawy płaszczyznami czasowymi - to nas czeka w 2. sezonie "Dark". Dziś wystartowały zdjęcia do nowych odcinków, a my dostaliśmy spoilerowy fragment scenariusza.

25 czerwca rozpoczęła się produkcja 2. sezonu niemieckiego serialu "Dark". Zdjęcia do 8 nowych godzinnych odcinków będą powstawać w Berlinie i okolicach. Twórcy serialu, Baran bo Odar i Jantje Friese, szykują kilka niespodzianek, z którą jedną zdradził dziś sam Netflix, pokazując kartkę ze scenariusza.

Możecie zobaczyć, jak wygląda tworzenie "Dark" od kuchni, ale to nie wszystko. Będą nowe płaszczyzny czasowe - zarówno w przeszłości, jak i w przyszłości - a jedna z nich została tutaj ujawniona. Wystarczy jeden rzut oka na scenariusz, żeby przekonać się, że czeka nas podróż do 1921 roku, czyli... początku całej serialowej historii? Większe spoilery zostały wymazane, tak żebyśmy nie wiedzieli na przykład, kogo zobaczymy w tej scenie.

Scenariusz do wszystkich odcinków został napisany przez Jantje Friese, a za reżyserię odpowiada Baran bo Odar. Do obsady dołączą Sylvester Groth, Winfried Glatzeder i Sandra Borgmann, którzy zagrają u boku znanych z 1. sezonu Louisa Hofmanna, Jördis Triebel, Lisy Vicari i Olivera Masucciego.

NFX_DRK_ScreenPlayLeak_6_vertical_english

REKLAMA