6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

0

Gloria Estefan w 3. sezonie "One Day at a Time". Russell Crowe w serialu telewizji Showtime. YouTube zamawia komedię z Kirsten Dunst. A oprócz tego nowy projekt Netfliksa i nie tylko.

1. Gloria Estefan w 3. sezonie "One Day at a Time". Gloria Estefan, która śpiewa piosenkę z czołówki "One Day at a Time", pojawi się gościnnie w 3. sezonie. Zagra młodszą siostrę Lydii.

2. Russell Crowe w serialu telewizji Showtime. Russell Crowe wcieli się w Rogera Ailesa - szefa Fox News i doradcę republikańskich prezydentów, który zaliczył upadek po oskarżeniu o molestowanie seksualne. Twórcami limitowanego serialu są Gabriel Sherman (autor książki "The Loudest Voice in the Room" o Ailesie) i Tom McCarthy ("Spotlight"). W planach jest 8 odcinków.

3. YouTube zamawia komedię z Kirsten Dunst. Czarna komedia "On Becoming a God in Central Florida", którą początkowo miało pokazywać AMC, dostała zamówienie na 10 odcinków od platformy YouTube Premium (już nie YouTube Red). Kirsten Dunst zagra kobietę infiltrującą od środka piramidę finansową, która pozbawiła jej rodzinę pieniędzy. Scenarzystami serialu są nowi w branży Robert Funke i Matt Lutsky, a showrunnerką Esta Spalding ("Masters of Sex").

4. Toni Collette i Merritt Wever w nowym serialu Netfliksa. Toni Collette ("United States of Tara"), Merritt Wever ("Siostra Jackie") i Kaitlyn Dever ("ustified") zagrają w "Unbelievable". 8-odcinkowy serial Netfliksa opowie historię nastolatki, która miała fałszywie oskarżyć kogoś o gwałt. Prawda okazuje się jednak dużo bardziej skomplikowana. Cała historia jest oparta na artykule "An Unbelievable Story of Rape, który zdobył nagrodę Pulitzera.

5. Nicole Ari Parker z awansem w "Imperium". Nicole Ari Parker, czyli serialowa Giselle Barker, będzie w stałej obsadzie 5. sezonu "Imperium".

6. Sam Jaeger w nowym serialu Kevina Williamsona. Sam Jaeger ("Parenthood") dołączył do obsady nowego serialu "Tell Me a Story".