7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Jeremy Irons w obsadzie "Watchmen". Oglądalność "Westworld" spadła w 2. sezonie. "Famous in Love" może zostać skasowane. A oprócz tego "Zagubieni w kosmosie", "Fuller House" i nie tylko.

1. Jeremy Irons w obsadzie "Watchmen". Jeremy Irons zagra w pilocie "Watchmen", który Damon Lindelof tworzy dla HBO. Deadline nieoficjalnie donosi, że będzie to rola starzejącego się, ale władczego brytyjskiego lorda.

2. Oglądalność "Westworld" spadła w 2. sezonie. Oglądalność "Westworld" w amerykańskiej telewizji (włącznie z powtórkami i nagrywarkami) spadła o 16% i wynosiła w tym sezonie 2,4 mln. Pełna oglądalność, włącznie z serwisami streamingowymi, to ok. 10 mln - podczas gdy w 2016 to było 12 mln.

3. "Famous in Love" może zostać skasowane. Wciąż nie ma oficjalnej decyzji co do potencjalnego 3. sezonu "Famous in Love", ale niektóre amerykańskie serwisy donoszą, że serial został skasowany. Marlene King tymczasem napisała na Twitterze, że cała ekipa trzyma kciuki, żeby zamówiono 3. sezon. Zaprzeczyła także, że jest skłócona z grającą główną rolę Bellą Thorne.

4. "L.A.'s Finest" przejęty w USA przez Charter Communications. Spin-off "Bad Boys" dojdzie do skutku dzięki Kanadyjczykom i będzie emitowany także w USA, gdzie prawa do niego wykupiło Charter Communications. Serial będzie pokazywany na Spectrum jako pierwsza oryginalna produkcja tej platformy.

5. Lee Majors i Lindsay Wagner zagrają w "Fuller House". Dwójka aktorów znanych z serialu "The Six Million Dollar Man" (ona później dostała własny spin-off, zatytułowany "The Bionic Woman") pojawi się w 4. sezonie "Fuller House". Gościnnie zagra także Lainie Kazan ("Pomoc domowa").

6. Beau Bridges w Philip Baker w nowym serialu Netfliksa. Beau Bridges i Philip Baker dostali role powracające w serialu "Messiah", opowiadającym o Mesjaszu, który pojawił się na Bliskim Wschodzie.

7. Sibongile Mlambo z awansem w "Zagubionych w kosmosie". Serialowa Angela będzie w stałej obsadzie 2. sezonu.

REKLAMA