7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Catastrophe" (Fot. Channel 4)

0

Michaela Watkins z ważną rolą w "Catastrophe". Ekipa "Fear the Walking Dead" pozwana za 2. sezon. Piper Perabo w nowej komedii Netfliksa. A oprócz tego "Famous in Love", "Raising Dion" i nie tylko.

1. Michaela Watkins z ważną rolą w "Catastrophe". Znana z "Casual" aktorka pojawi się w 4. sezonie "Catastrophe" w roli siostry Roba. Premiera jeszcze w tym roku.

2. Ekipa "Fear the Walking Dead" pozwana za 2. sezon. Mel Smith, autor komiksu "Dead Ahead" pozywa AMC, Roberta Kirkmana i pozostałych twórców "Fear the Walking Dead". Jego zdaniem 2. sezon serialu - z bohaterami walczącymi o przeżycie na morzu na początku apokalipsy zombie - łudząco przypomina jego komiks.

3. Alyson Hannigan w nowym serialu WGN America. Alyson Hannigan pojawi się w serialu kryminalnym "Pure" osadzonym w społeczności mennonitów. W obsadzie są także Ryan Robbins i Alex Paxton-Beesley. "Pure" ma już zamówienie na dwa sezony.

4. Piper Perabo w nowej komedii Netfliksa. Piper Perabo zagra sławną DJ-kę i feministkę w serialu komediowym "Turn Up Charlie". W głównego bohatera - również DJ-a - wcieli się Idris Elba.

5. Powiększa się obsada "Raising Dion". Do obsady nowego serialu Netfliksa, opowiadającego o wychowywaniu chłopca, który ma nadprzyrodzone moce, dołączyli Alisha Wainwright (która zagra jego mamę) i Ja’Siah Young. Pierwszy odcinek wyreżyseruje Seith Mann ("The Breaks").

6. Nowe twarze w obsadzie "The Oath". W 2. sezonie "The Oath" do obsady dołączą Christina Milian, Leona Lewis i Zulay Henao.

7. "Famous in Love" w HBO GO i HBO3. W środę 11 lipca o godz. 21:00 na antenie HBO3 odbędzie się premiera "Famous in Love". Tego samego dnia oba sezony serialu pojawią się w serwisie HBO GO.