Poznajcie księżniczkę alkoholiczkę i jej krainę marzeń. "Rozczarowani" - zwiastun serialu twórcy "Simpsonów"

"Rozczarowani" (Fot. Netflix)

0

Matt Groening zabierze nas tego lata do podupadającego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa bardzo nietypowa księżniczka. Zobaczcie teaser serialu "Rozczarowani".

W Zaczarowanym Lesie bywaliśmy już nieraz, teraz pora na wizytę w bajkowym miejscu, gdzie wszystko i wszyscy są "Rozczarowani". Matt Groening, czyli twórca "Simpsonów" i "Futuramy", tego lata przetworzy po swojemu bajkowe motywy we współpracy z Netfliksem.

W jego nowym serialu animowanym dla dorosłych - którego oryginalny tytuł to "Disenchantment" - zostaniemy przeniesieni do podupadającego średniowiecznego królestwa Dreamland i będziemy śledzić niepowodzenia uzależnionej od alkoholu księżniczki Bean, jej zadziornego towarzysza elfa Elfo i osobistego demona Luciego. Nietypowe trio spotka na swojej drodze ogry, duchy, harpie, diabły, trolle, morsy i mnóstwo głupców.

Groening obiecuje opowieść o życiu, śmierci, miłości i seksie, a także o tym, jak zachować dobry humor w świecie pełnym cierpienia i idiotów, pomimo tego, co wmawiają ci starsi, czarodzieje i inni durnie. Głosu serialowym postaciom użyczyli Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo) i Eric Andre (Luci), a także John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery.

Premiera serialu "Rozczarowani" w serwisie Netflix zaplanowana jest na 17 sierpnia, a w pierwszym zwiastunie możecie poznać jedyną w swoim rodzaju Bean, a także jej tatę (trochę bardziej tradycyjnego, choć oczywiście wszystkiego o nim nie wiemy).