8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Six" (Fot. History)

"Famous in Love" i "Six" wśród skasowanych seriali. Reżyser serialu "Snowpiercer" nie zgadza się z nowym showrunnerem. Netflix zamawia serial ze sztukami walki. A oprócz tego "The Gifted", "Watchmen" i nie tylko.

1. "Famous in Love" oficjalnie skasowane. Telewizja Freeform skasowała "Famous in Love" po dwóch sezonach. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się już kilka dni temu, ale wtedy zarówno szefowie stacji, jak i twórcy serialu twierdzili, że nie ma decyzji (jeszcze wczoraj Marlene King pisała o planach na 3. sezon). Teraz decyzję o zakończeniu serialu oficjalnie potwierdzono.

2. NBC skasowało "Champions". Sitcom Mindy Kaling został skasowany przez NBC po jednym sezonie. Twórcy szukają nowej stacji - wiemy na pewno, że nie będzie nią Netflix, któremu składano już propozycję przejęcia "Champions".

3. To również koniec "Six". Telewizja History skasowała po dwóch sezonach dramat wojskowy "Six". W 2. sezonie jego oglądalność spadła dokładnie o połowę.

4. Reżyser serialu "Snowpiercer" nie zgadza się z nowym showrunnerem. Serialowy "Snowpiercer" rozpada się już na etapie pilota. Reżyser Scott Derrickson nie zgodził się kręcić od nowa części scen z pilota, po tym jak zmienił się showrunner i tym samym wizja. Derrickson twierdzi, że pierwsza wersja scenariusza była jedną z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek czytał, a nowa radykalnie się od niej różni. I on się z nią po prostu nie zgadza.

5. Komedia "Steps" wciąż ma szansę na zamówienie. Amerykański remake szwedzkiego serialu "Rodzina plus" może jeszcze powstać. ABC przedłużyło kontrakty obsady, w której znajduje się m.in. Ginnifer Goodwin. W tym momencie oznacza to jednak tylko tyle, że wszyscy czekają na decyzję.

6. Netflix zamawia serial ze sztukami walki. Netflix zamówił 10 odcinków serialu "Wu Assassins", którego akcja będzie osadzona w Chinatown w San Francisco. Główną rolę zagra Iko Uwais, aktor i choreograf wschodnich sztuk walki.

7. Yahya Abdul-Mateen II w obsadzie "Watchmen". Aktor znany z "The Get Down" i filmu "Aquaman" dołączył do stałej obsady "Watchmen". Szczegółów dotyczących jego roli nie zdradzono.

8. Plakaty "The Gifted" na Comic-Con. W 2. sezonie "The Gifted" ruszy na dobre walka o prawa mutantów. Zobaczcie plakaty serialu na Comic-Con.

gifted-s200467

REKLAMA