19 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

W lipcu zadebiutują "Ostre przedmioty" z Amy Adams, a także powrócą takie tytuły jak "Ania, nie Anna", "Orange Is the New Black" czy "Trial & Error". Przedstawiamy serialowe premiery na ten miesiąc.

"Sacred Games" (nowość) - premiera 6 lipca na Netfliksie

Pierwszy indyjski serial Netfliksa to ekranizacja wydanej także u nas (pod tytułem "Święte gry") powieści Vikrama Chandry. Głównym bohaterem tej opowieści o zdradzie, prestiżu i konflikcie jest Sartaj Singh (Saif Ali Khan) - doświadczony policjant wplątujący się w śmiertelną rozgrywkę z królem kryminalnego podziemia, Ganeshem Gaitondem (Nawazuddin Siddiqui).

Przestępca tak potężny, że uważa się za Boga, wciąga głównego bohatera w niebezpieczną grę, której stawką jest los całego Mumbaju. Mając tylko 25 dni na jego uratowanie, Sartaj zorientuje się, że cała sprawa jest w jakiś sposób związana z jego przeszłością oraz zostanie zmuszony do działania ponad prawem.

Zwiastun zapowiada pełen twistów, akcji i napięcia thriller w egzotycznej otoczce. Twórcami serialu są Anurag Kashyap i Vikramaditya Motwane, a cały sezon będzie liczył 8 godzinnych odcinków. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA