19 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Ania, nie Anna" (sezon 2) - premiera 6 lipca na Netfliksie

W 2. sezonie serialowa ekranizacja "Ani z Zielonego Wzgórza" ma nadal wytyczać nowe szlaki i poruszać kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Brzmi poważnie, ale jak widać po zwiastunie, wciąż będzie to pełna ciepła i uroku opowieść o dorastaniu, rodzinie, przyjaźni, pierwszych miłościach i zachwycie otaczającym nas światem.

A wszystko to oczywiście w towarzystwie naszego ulubionego rudzielca, czyli rozgadanej, żywiołowej i nieustannie bujającej w obłokach Ani Shirley. Oprócz Amybeth McNulty w głównej roli, ponownie zobaczymy także Geraldine James (Maryla Cuthbert), R.H. Thomsona (Mateusz Cuthbert), Corrine Koslo (Małgorzata Linde), Dalilę Belę (Diana Barry), Aymerica Jetta Montaza (Jerry Baynard), Lucasa Jade'a Zumanna (Gilbert Blythe) oraz Kylę Matthews (Ruby Gillis).

Do obsady dołączą m.in. Dalmar Abuzeid i Cory Grüter-Andrew, którzy wcielą się w nowe postaci stworzone przez showrunnerkę Moirę Walley-Beckett i jej zespół scenarzystek. Panie stworzyły cały 10-odcinkowy sezon. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA