Seks, intrygi i Liv Tyler. "Rozpustnice" powracają - zobaczcie zwiastun 2. sezonu

"Rozpustnice" (Fot. Hulu)

0

XVIII-wieczny Londyn, seksbiznes pokazany z kobiecej perspektywy i prawdziwa wojna burdeli. "Rozpustnice" wracają z 2. sezonem, w którym do obsady dołączy Liv Tyler.

"Rozpustnice" to jeden z najbardziej nietypowych seriali kostiumowych, jakie powstały w ostatnich latach. Brytyjsko-amerykańska produkcja, którą w Polsce emituje Epic Drama, zabiera nas do świata londyńskich prostytutek z drugiej połowy XVIII wieku. Pierwszy odcinek zaczyna się od informacji, że jedna na pięć mieszkanek Londynu w tamtych czasach utrzymywała się z seksu. Taki wstęp to nie przypadek, bo "Rozpustnice" pokazują seksbiznes oczami kobiet, dla których to nie jest przyjemność, tylko praca, a czasem wręcz jedyna szansa na przetrwanie.

Tak było w 1. sezonie i nie zmieni się to w sezonie nr 2, w którym dalej będziemy oglądać walkę burdeli Margaret Wells (Samantha Morton) i Lydii Quigley (Lesley Manville). Sytuacja zrobiła się o tyle ciekawa, że Charlotte Wells (Jessica Brown Findlay), córka Margaret i jedna z najbardziej rozchwytywanych londyńskich kurtyzan, rozpoczęła pracę dla Lydii, oczywiście nie bez powodu.

Charlotte będzie prowadzić niebezpieczną grę i zyska zaskakującą sojuszniczkę - Lady Isabellę Fitzwilliam (Liv Tyler), arystokratkę, której życie się zmienia, kiedy na jaw wychodzą jej sekrety. Jeśli wierzyć zwiastunowi, postać grana przez Tyler sporo namiesza w nowych odcinkach.

2. sezon serialu "Rozpustnice" startuje w USA 11 lipca na platformie Hulu. W Polsce będziemy go oglądać jesienią na Epic Drama.

harlots467