7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Timeless" (Fot. NBC)

"Timeless" nie znalazło nowej stacji. "Pazury" i "Królestwo zwierząt" z zamówieniami na kolejne sezony. Netflix przejmuje "Mixtape" - muzyczny serial FOX-a. A oprócz tego "Catastrophe", "One Day at a Time" i nie tylko.

1. "Timeless" nie znalazło nowej stacji. Co z filmem? 3. sezon "Timeless" prawdopodobnie nie powstanie - producentom nie udało się znaleźć nowej stacji, a aktorom właśnie wygasły kontrakty. Maleją także szanse na finał w postaci filmu. Shawn Ryan, jeden z twórców serialu, napisał na Twitterze, że ten plan napotkał poważne przeszkody natury ekonomicznej.

2. "Pazury" i "Królestwo zwierząt" z zamówieniami na kolejne sezony. "Królestwo zwierząt" wróci w przyszłym roku z 4. sezonem, a "Pazury" - które od niedawna można oglądać w HBO GO - z 3. sezonem.

3. Netflix przejmuje "Mixtape" - muzyczny serial FOX-a. Netflix zamówił 10-odcinkowy sezon serialu muzycznego "Mixtape", opowiadającego romantyczne historie z mieszkańcami Los Angeles w roli głównej. W obsadzie znajdują się m.in. Jenna Dewan, Callie Hernandez i Madeline Stowe. Grający jedną z głównych ról Raúl Castillo opuszcza serial, jego rola zostanie obsadzona ponownie. Twórcą "Mixtape" jest Josh Safran ("Smash", "Quantico").

4. Raúl Castillo w "One Day at a Time". Raúl Castillo zrezygnował z "Mixtape", bo ma już nową pracę - zobaczymy go w powracającej roli w 3. sezonie "One Day at a Time". Wszystko wskazuje na to, że będzie on nowym chłopakiem Penelope. Rolę powracającą będzie także mieć Sheridan Pierce - serialowa Syd, przyjaciółka Eleny.

5. Chris Noth i Nat Faxon w obsadzie "Catastrophe". Obaj panowie pojawią się gościnnie w 4. sezonie serialu.

6. Zmiany w obsadzie "Last Man Standing". Aż dwie ważne role w "Last Man Standing" zostaną ponownie obsadzone. W 7. sezonie serialu nie powrócą Molly Ephraim jako Mandy, córka postaci Tima Allena, a także Flynn Morrison jako jego wnuk, Boyd.

7. HBO zamawia hiszpańskojęzyczną komedię "Los Espookys". Zamówienie na cały sezon dostał w HBO serial "Los Espookys", który produkują Lorne Michaels i Fred Armisen ("Saturday Night Live"). Akcja osadzona jest w dziwnej, sennej wersji współczesnego Mexico City, gdzie grupka przyjaciół zamienia swoją miłość do horrorów w specyficzny biznes. Lidera grupy zagra meksykański aktor Bernardo Velasco, w obsadzie są także Cassandra Ciangherotti, Ana Fabrega, Julio Torres i Fred Armisen. Pierwsze zdjęcie z serialu już mamy.

los-espookys0567

REKLAMA