8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

Prequel "Rodziny Soprano" ma już reżysera. Serialowy "Piknik pod Wiszącą Skałą" w Canal+. Noah Schnapp zdradził mały spoiler ze "Stranger Things". A oprócz tego "Psych", "Ostre przedmioty" i nie tylko.

1. Prequel "Rodziny Soprano" ma już reżysera. Alan Taylor - reżyser dziewięciu z 86 odcinków "Rodziny Soprano" - wyreżyseruje także "The Many Saints Of Newark", czyli filmowy prequel kultowego serialu HBO. Akcja filmu będzie dziać w latach 60. w Newark, w New Jersey - czyli w czasach, kiedy tamtejszą mafią rządzili ojciec i wujek Tony'ego. Osią fabuły będzie konflikt pomiędzy Włochami i Afroamerykanami. Scenariusz filmu, który będziemy mogli zobaczyć w kinach, napisali David Chase i Lawrence Konner.

2. Yvette Nicole Brown zastąpi Chrisa Hardwicka na Comic-Conie. Aktorka z "Community", która często pojawiała się zarówno w "Talking Dead", jak na Comic-Conie poprowadzi panel o "The Walking Dead".

3. Serialowy "Piknik pod Wiszącą Skałą" w Canal+. 6-odcinkowy "Piknik pod Wiszącą Skałą" z Natalie Dormer w roli głównej możecie już oglądać w serwisie nc+ GO, a w sierpniu spodziewajcie się go w Canal+. Start w czwartek 2 sierpnia w Canal+ i w poniedziałek 6 sierpnia w Canal+ Seriale.

4. Produkcja "Good Girls" i "You" przeniesiona do Kalifornii. Już 15 seriali przeniosło się do Kalifornii ze względów podatkowych - dwa najnowsze to "Good Girls" i "You".

5. Noah Schnapp zdradził mały spoiler ze "Stranger Things". Jeśli chcecie wiedzieć, co się stało z rodzinnym psem Byersów, zajrzyjcie tutaj.

6. Na razie nie będzie nowego filmu z bohaterami "Psych". Produkcja została przełożona ze względu na konflikt w harmonogramach Jamesa Rodaya i Dule'a Hilla (ten pierwszy teraz gra w "A Million Little Things", ten drugi dołączył do stałej obsady "Suits"). Wciąż jednak jest szansa, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w tym roku.

7. Kolejne oskarżenia wobec Kevina Spaceya. Brytyjska policja bada kolejne trzy zgłoszenia od osób, które twierdzą, że były molestowane przez Kevina Spaceya.

8. Konkurs z książką "Ostre przedmioty". Mamy konkurs z książkami na Facebooku - zapraszamy!

REKLAMA