Miłość na planie "Riverdale". Co Lili Reinhart mówi o swoim związku z Cole'em Sprouse'em?

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Związek Lili Reinhart wcielającej się w Betty Cooper i Cole'a Sprouse'a odgrywającego Jugheada w cieszącym się sławą serialu "Riverdale" niewątpliwie podnosi oglądalność produkcji.

Miłość na planie filmów i seriali jest tak pożądanym zabiegiem marketingowym, że producenci sugerują aktorom wspólne wyjścia i grzanie się w ciepełku fleszy. Pamiętacie, na jakie finansowe wyżyny wzniosło "Pamiętniki wampirów" uczucie, które zrodziło się między Niną Dobrev i Ianem Somerhalderem? Mamy nadzieję, że związek Lili Reinhart i Cole'a Sprouse'a powstał nie na papierze, a w ich sercach.

Aktorzy znani z "Riverdale" spotykają się od 2016 roku, zatem naturalną koleją rzeczy jest drążenie tematu przez dziennikarzy. Lili udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu "Harper's Bazaar", w którym padło słowo na "z". Jakiej odpowiedzi udzieliła aktorka?

Nie będę rozmawiać o swoim związku. Nie opowiem Ci mojej historii miłosnej. Nie byłoby to teraz na miejscu.

Krótko, zwięźle i na temat. Kilka miesięcy temu za sprawą niefortunnego zdjęcia, Lili stała się bohaterką plotek sugerujących, że ona i Cole spodziewają się dziecka. Tak, w wywiadzie padło również pytanie o ciążę.

Ludzie zawsze będą mieli coś do powiedzenia. Zaakceptowałam to, ale to nie oznacza, że plotki nie są dla mnie frustrujące. Bynajmniej nie spływają po mnie jak po kaczce.

Lili, podobnie jak Betty z "Riverdale", potrafi bronić tego co jej. W tym przypadku - prywatności.

You wouldn’t know by looking at this photo, but Casey is wearing ass-less chaps.

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)