5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Claire Underwood ogłasza niepodległość w nowym teaserze "House of Cards". BBC idzie do sądu w związku z wyciekiem "Doktora Who". Zmiany w 2. sezonie "Nocnego recepcjonisty". A oprócz tego "Gomorra" i nie tylko.

1. Claire Underwood ogłasza niepodległość w teaserze "House of Cards". Z okazji wczorajszego Dnia Niepodległości USA Netflix wypuścił nowy teaser "House of Cards", w którym Claire Underwood świętuje niepodległość - ale nie tyle państwa, co własną.

2. BBC idzie do sądu w związku z wyciekiem "Doktora Who". W USA doszło do wycieku krótkiego fragmentu nowego sezonu "Doktora Who" z Jodie Whittaker jako nową Doktor. BBC domaga się ujawnienia danych osoby, która go umieściła w sieci (na stronie Tapatalk), i zamierza pociągnąć ją do odpowiedzialności.

3. Jack Ryan i amerykańscy prezydenci w nowym teaserze. W zwiastunie zatytułowanym "Presidents", który Amazon wypuścił w Dniu Niepodległości, możecie usłyszeć kolejno Billa Clintona, Donalda Trumpa i Johna F. Kennedy'ego.

4. Duże zmiany w 2. sezonie "Nocnego recepcjonisty". Brytyjski autor powieści szpiegowskich Charles Cumming dołączył do grona scenarzystów "Nocnego recepcjonisty". Wszystkich scenarzystów będzie w 2. sezonie czworo. Przetasowanie czeka także obsadę - szczegóły trzymane są na razie w tajemnicy, ale prawdopodobnie większość osób znanych z 1. sezonu nie wróci. Elizabeth Debicki powiedziała w rozmowie z "Radio Timesem", że sequel już powstaje i że przysięgła milczeć na ten temat - co doprowadziło do spekulacji, że akurat ona może być wśród tych, których powrócą.

5. Ricky Gervais też jest fanem "Gomorry". Brytyjski komik pojawił się na planie włoskiego serialu "Gomorra" i nagrał wideo razem z serialowym Gennaro - Salvatore Esposito. 4. sezon "Gomorry" powstaje częściowo w Wielkiej Brytanii. I nie, Gervais w nim nie wystąpi, odwiedził tylko plan jako gość.

REKLAMA