Pierwsze zdjęcie Archie'ego z 3. sezonu "Riverdale" jest naprawdę gorące. Aktor bez koszuli pręży muskuły

"Riverdale" (fot. CW)

0

Och, Archie! Żeńskie grono fanek "Riverdale" właśnie mdleje, a panowie tylko udają, że nie patrzą się na te mięśnie.

Wysoką temperaturę podkręca dzisiaj Archie Andrews bez koszulki. Na Twitterze twórcy "Riverdale", Roberto Aguirre-Sacasy, pojawiło się pierwsze zdjęcie z przygotowań do 3. sezonu serialu. Zdjęcia ruszają 6 lipca i wszystko wskazuje na to, że wcielający się w rolę Archie'ego KJ Apa musiał się do nich przygotować, spędzając trochę czasu na siłowni i ringu bokserskim. Aktor bez koszulki, w rękawicach bokserskich i z torsem błyszczącym się od potu (miejmy nadzieję, że nie od oliwki) prezentuje się tak, jakby faktycznie zabijał - urokiem, dodajmy.

Co wpadło nam w ucho odnośnie 3. sezonu serialu? Jak spekuluje obsada "Riverdale" w rozmowach z TVLine, nasz główny bohater jak był gwiazdą w szkole, tak i zostanie nią w więzieniu, do którego trafił pod zarzutem zamordowania Cassidy'ego Bullocka. Archie prawdopodobnie nie będzie mógł narzekać na brak towarzystwa, bo najwyraźniej każdy będzie chciał go odwiedzić.

Roberto Aguirre-Sacasa zapewnia fanów, że kontynuacja serialu będzie całkowicie różnić się od poprzednich części i jesteśmy w stanie mu uwierzyć, bowiem po 1. sezonie "Riverdale", skupiającym się na rozwiązaniu tajemniczego morderstwa, nic nie zwiastowało jatki rodem z "Ojca Chrzestnego", z którą mieliśmy do czynienia w sezonie 2. Wiadomo również, że w miasteczku pojawi się Evelyn Evernever - dziwna dziewczyna nierozstająca się ze swoją lalką.