Nowy początek w "Suits". Mamy kilka spoilerów z 8. sezonu i wideo zza kulis

"Suits" (Fot. USA Network)

Przetasowania i komplikacje, Katherine Heigl jako nowa prawniczka, więcej Katriny i Alexa, a także Roberta Zane'a. Oto, co się będzie działo na początku 8. sezonu "Suits".

W finale 7. sezonu "Suits" serial opuścili Patrick J. Adams i Meghan Markle, co oznacza duże zmiany i przetasowania. Tak duże, że to wręcz jest dobry moment, aby dołączyć do grona widzów "Suits" albo wrócić po dłuższej przerwie. A przynajmniej tak sugerują aktorzy, którzy w nowym materiale zza kulis zapewniają, że to będzie prawdziwy nowy początek. Mówią także, że 8. sezon "Suits" będzie seksowny, intensywny, ekscytujący, zabawny, dramatyczny i emocjonalny.

Co to oznacza w praktyce? O tym więcej pisze TVLine, którego dziennikarze już widzieli pierwsze dwa odcinki i zdradzają trochę spoilerów (ale bez najważniejszych twistów). Akcja rozpocznie się w wieczór wesela Mike'a i Rachel - będzie kilka odniesień do tej dwójki, zwłaszcza że do nowej sytuacji musi dostosować sie Robert Zane, którego córka wyjechała na drugie wybrzeże. Harvey tymczasem rzuca się w wir pracy, a pomaga mu Alex (Dulé Hill), który prawdopodobnie będzie jego nowym protegowanym.

Grana przez Katherine Heigl nowa prawniczka Samantha Wheeler jest częścią firmy, ale i tak ciągle ze wszystkimi zadziera, w tym także z Harveyem. Marzy jej się bycie partnerem w kancelarii, a jej śmiałe zachowanie i tajemnicza przeszłość wzbudza nieufność, m.in. ze strony Donny. Nie zmienia to faktu, że Samantha jest cennym nabytkiem - jest dobra w tym, co robi, a do tego lojalna.

Fuzja z Robertem Zane'em nie odbywa się bez komplikacji. Wszystko dlatego, że on ma więcej doświadczenia niż Harvey i Louis razem wzięci, i marzy mu się lepsza pozycja, niż oni chcą mu dać. Dodatkowo on i Harvey mają klientów, których interesy wchodzą w konflikt - ktoś będzie musiał zrezygnować ze swoich.

Amanda Schull jest teraz w stałej obsadzie, więc spodziewajcie się więcej Katriny na ekranie, a także jej interakcji z ludźmi innymi niż Louis. Jest szansa, że rozwinie się jej potencjalna przyjaźń z Donną, która - jak twierdzi TVLine - wciąż wszystko wie najlepiej. Cokolwiek by to nie znaczyło.

Jak podsumowuje serwis, "Suits" wciąż daje radę, choć niektórzy będą tęsknić za relacją Harveya i Mike'a. Niektóre elementy - gierki, przetasowania i prawnicze przepychanki - będą wydawać się skądś znajome, ale koniec końców postać Heigl sporo zmieni. Sytuacja będzie o tyle ciekawa, że Samantha ma być jednocześnie antagonistką i sojuszniczką Harveya. A dodatkowo sporo energii wniosą osoby, które do tej pory były na drugim planie, jak Katrina.

8. sezon "Suits" startuje za oceanem 18 lipca.

REKLAMA