Nieprzewidywalne i satysfakcjonujące - takie zakończenie "Gry o tron" obiecuje serialowa Sansa Stark

Gra o tron (fot. HBO)

Fani będą zachwyceni zakończeniem "Gry o tron"? Sophie Turner jest tego pewna! Co aktorka powiedziała w rozmowie z serwisem Digital Spy?

Co wydarzy się w ostatnim, 8. sezonie "Gry o tron"? To pytanie zadają sobie już od niemal roku wszyscy fani kultowego serialu. Nic dziwnego – zakończenie 7. serii skutecznie rozbudziło fanowski apetyt na kolejne kilka, tym razem już ostatnich odcinków wielkiego show HBO. Rąbka tajemnicy spowijającej ostatni sezon minimalnie uchyliła ostatnio Sophie Turner.

Odtwórczyni roli Sansy Stark w rozmowie z portalem Digital Spy odniosła się do tego, czego możemy spodziewać się po zakończeniu serialu. Odpowiedź aktorki oczywiście jeszcze bardziej podgrzała atmosferę niecierpliwego oczekiwania na ostatni sezon.

Bez zdradzania czegokolwiek, byłam zadowolona z tego, jak nieprzewidywalne jest zakończenie serialu. Ludzie wymyślali tak wiele teorii na temat zakończenia, tego, kto gdzie skończy i kto z kim skończy. Zakończenie jest naprawdę nieprzewidywalne. Jestem z tego bardzo zadowolona i myślę, że fani też będą usatysfakcjonowani.

Przypomnijmy, że premiera 8. sezonu serialu zapowiedziana została na 2019 rok. Twórcy "Gry o tron" pozostawili tym samym jego fanów w zawieszeniu na dwa lata. Niecierpliwe oczekiwanie jest właśnie na półmetku.

REKLAMA