Dziewczyny z "Riverdale" zaszalały z makijażami. Cheryl z wielką raną po ataku rekina na nodze!

(Fot. Madelaine Petsch YouTube)

0

Madelaine Petsch, znana jako Cheryl z "Riverdale", prowadzi na YouTube własny kanał, na którym publikuje makijażowe tutoriale, filmiki z chłopakiem czy znajomymi z planu serialu.

W najnowszym video Madelaine pojawiła się Lili Reinhart, która wciela się w rolę Betty Cooper w "Riverdale". Nie tylko odtwórczyni roli Cheryl ma coś do powiedzenia w temacie makijażu. Lili to prawdziwa make-up artist, jednak jej najnowszy popis w dziedzinie wizażu zgoła różni się od tego, który regularnie demonstruje Madelaine.

Lili z pomocą specjalnych przyborów w postaci sztucznej krwi, waty, kleju, płynnego lateksu oraz paletki Skin Illustrator, której używa się do zasłaniania tatuaży (np. na planie filmowym), stworzyła na nodze swojej koleżanki ślady po ugryzieniu rekina. Skąd taki pomysł? Oto rana tematyczna zrobiona z okazji zbliżającego się Shark Week. Dziewczyny ułożyły nawet opowieść o tym, jak to Madelaine podczas wycieczki do Cancun została zaatakowana przez rekina.

Co ciekawe, Lili popisała się niemałą wiedzą zarówno w kwestii robienia efektów specjalnych z wykorzystaniem szeroko pojętej sztuki makijażu, jak i dokładną znajomością odtworzenia przerwanych tkanek! Rana wyglądała przerażająco i wiarygodnie.

Obejrzyjcie nagranie. Zdradzimy Wam jeszcze tylko tyle, że zmywanie sztucznej krwi i postrzępionej skóry wydawało się być dla dziewczyn bardziej satysfakcjonujące niż nakładanie.