5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

"Castlevania" wraca w październiku. Ekipa "Ricka i Morty'ego" zaczyna pracę nad 4. sezonem. Netflix pozbywa się recenzji użytkowników. A oprócz tego netfliksowe anime i nie tylko.

1. "Castlevania" wraca w październiku. Składający się z ośmiu odcinków 2. sezon animowanego serialu "Castlevania" pojawi się na Netfliksie 26 października.

2. Jeszcze więcej anime na Netfliksie. Netflix zamówił 2. sezon serialu "Aggretsuko", a także dwie nowe produkcje: "Ultraman" (o facecie, który wszedł w posiadanie ducha i DNA legendarnego bohatera - Ultramana) i "Kengan Ashura" (o zwyczajnym 56-letnim mężczyźnie, który zostaje zatrudniony jako gladiator, by bronić interesów korporacji). Oprócz tego podano daty premiery trzech seriali: "Godzilla: City on the Edge of Battle" (18 lipca), "Dragon Pilot" (21 września) i "Cannon Busters" (1 kwietnia). Opisy i plakaty wszystkich seriali tutaj.

3. Netflix pozbywa się recenzji użytkowników. Pod koniec lipca zniknie opcja pisania recenzji przez użytkowników Netfliksa, a w sierpniu usunięte zostaną wszystkie stare recenzje.

4. "Cudzoziemianie" dziś wieczorem w Comedy Central. W sobotę 7 lipca o godz. 21:00 w Comedy Central startuje 2. sezon serialu "Cudzoziemianie" ("People of Earth") - komedii o grupce osób z małego miasteczka, która została porwana przez kosmitów. Co tydzień będą emitowane po dwa odcinki. Naszych 10 powodów, aby obejrzeć serial, znajdziecie tutaj.

5. Ekipa "Ricka i Morty'ego" zaczyna pracę nad 4. sezonem. Rozpoczęły się prace nad 4. sezonem "Ricka i Morty'ego", który zobaczymy w 2019 roku. Przy okazji na Facebooka wrzucono zakulisowe wideo z 3. sezonu - tak powstawał odcinek z konfrontacją Ricka i prezydenta.

REKLAMA