Obsada "Outlander" zakończyła prace nad 4. sezonem. Zobaczcie, jak dziękują ekipie i zapraszają do oglądania

"Outlander" (Fot. Starz)

4. sezon serialu "Outlander" już jest nakręcony w całości, a obsada może udać się na wakacje. Ale najpierw pora na przesympatyczne podziękowania, nagrane ostatniego dnia na planie.

"Outlander" powróci do nas z nowymi odcinkami w listopadzie, a wkrótce powinien zacząć się sezon na teasery i zwiastuny z nowymi scenami. Wszystko dlatego, że nowy materiał czeka już tylko postprodukcja - zdjęcia zakończyły się w tym tygodniu, co obwieścili sami aktorzy w serwisach społecznościowych.

Sam Heughan i Caitriona Balfe zgodnie wrzucili tweety, w których dziękowali serialowej ekipie, reżyserom, scenarzystom, producentom itd. Nagrali też razem urocze wideo z ostatniego dnia na planie.

John Bell nagrał wiadomość dla fanów razem z uroczym psiakiem, z którym występuje w serialu.

Producentka Maril Davis wrzuciła fotki "przed" i "po" - czyli z pierwszego i ostatniego dnia zdjęć.

Powrót "Outlander" oficjalnie zapowiedziany jest na listopad, ale na razie bez dokładnej daty. 4. sezon będzie adaptacją książki "Jesienne werble" Diany Gabaldon - zgodnie z materiałem źródłowym, Jamie i Claire Fraserowie zaczną nowe życie w XVIII-wiecznej Ameryce.

Kolonialna Ameryka, choć zbudowana w Szkocji, ma wyglądać bardzo autentycznie. Będą Indianie i osadnicy - pojawiło się nawet zdjęcie statystów z Kanady, którzy wcielą się członków plemion Czirokezów i Mohawków, zamieszkujących terytorium Karoliny Północnej. To właśnie tam dzieje się akcja 4. sezonu "Outlander".

REKLAMA