"Smash": Która z dziewczyn zagra Marilyn? Jest już teoria

Fot. NBC

Fot. NBC

Kibicujecie już którejś z dziewczyn w serialu "Smash"? Jeśli tak, to musicie wiedzieć, że jest już teoria niemalże spiskowa, która mówi, iż szansę ma tylko jedna z nich. Spoiler (chyba).

Doświadczona, seksowna, wyglądająca niemal jak Marilyn Ivy czy jednak kopciuszek o rewelacyjnym głosie, Karen? Którą z dziewczyn wolelibyście zobaczyć jako Marilyn w "Smash"? Dla mnie odpowiedź jest trudna, bo choć Ivy praktycznie jest Marilyn, to jednak Karen też ma coś w sobie.

TV Guide chyba już jednak zna odpowiedź. Teoria jest oparta na czystej dedukcji i mam wrażenie, że może okazać się prawdziwa. Zacznijmy od tego, jak promowano "Smash". Wszędzie była Katharine, to jej śpiew podbijał serca przyszłych widzów. Nie zaprezentowano nam, jak śpiewa Megan Hilty, w ogóle nie mówiono o niej zbyt dużo. Gwiazda może być tylko jedna, prawda?

Poza tym spójrzmy na plakat. Góra, a na jej szczycie... nie Ivy/Megan, tylko Karen/Katharine. Czy to coś oznacza? TV Guide spytało aktorów z serialu "Smash", którzy akurat kręcili 10. odcinek. Katharine McPhee zdradziła, że Jack Davenport nazywa ten plakat "Mount McPhee". Aktorka nie wie jednak, czy to faktycznie jest spoiler, ponieważ ona sama nie ma pojęcia, jak zakończy się 1. sezon (który ma liczyć 15 odcinków).

Inni też niestety niewiele zdradzili. Można jedynie z ich wypowiedzi wywnioskować, że ta rywalizacja trochę potrwa. Nie wiadomo, czy zakończy się w finale 1. sezonu, czy później. A na razie spójrzcie na "Górę McPhee" i podzielcie się z nami swoimi przypuszczeniami.