5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Netflix zaczyna testować najdroższy pakiet także w Polsce. Patricia Clarkson zdradza, że kto uratował "House of Cards". Rachael Taylor trenuje do roli Hellcat. A oprócz tego "UnReal" i nie tylko.

1. Patricia Clarkson zdradza, że kto uratował "House of Cards". Jak powiedziała Patricia Clarkson w rozmowie z "The Talk", to Robin Wright jest osobą, której zawdzięczamy to, że "House of Cards" jeszcze do nas wróci.

2. "UnReal" wraca już w lipcu, ale tylko w Australii. Niespodzianka: 4. sezon "UnReal" startuje 17 lipca na platformie Stan. Na razie nie ma amerykańskiej daty premiery - ani tym bardziej polskiej.

3. Gwiazdy użyczą głosu zwierzętom w animowanym serialu HBO. W 3. sezonie serialu "Zwierzęta" usłyszymy gościnnie takich artystów, jak: Lucy Liu, Michael Sheen, Demi Moore, Moby, Tracy Morgan, John Mulaney, Natasha Lyonne, Awkwafina i Edie Falco. Premiera 4 sierpnia w HBO GO.

4. Rachael Taylor trenuje do roli Hellcat. W 3. sezonie "Jessiki Jones" Trish zamieni się w Hellcat. I już ostro trenuje - wideo i zdjęcia tutaj.

5. Netflix zaczyna testować najdroższy pakiet także w Polsce. Netflix chce, żebyśmy więcej płacili za możliwość współdzielenia konta. Dlatego przycinana jest liczba urządzeń, na których można oglądać jednocześnie zasoby serwisu, i wprowadzany droższy pakiet Ultra, o których więcej pisaliśmy tutaj. Wirtualne Media donoszą, że w Polsce to będzie tańsze, niż wynikałoby z prostego przelicznika euro - tj. wyniesie 63 zł. Nowe taryfy Netfliksa wyglądają tak jak widzicie poniżej. Na razie to tylko testy - Netflix nie podnosi jeszcze cen.

netflix-02

REKLAMA