5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

0

Netflix zaczyna testować najdroższy pakiet także w Polsce. Patricia Clarkson zdradza, że kto uratował "House of Cards". Rachael Taylor trenuje do roli Hellcat. A oprócz tego "UnReal" i nie tylko.

1. Patricia Clarkson zdradza, że kto uratował "House of Cards". Jak powiedziała Patricia Clarkson w rozmowie z "The Talk", to Robin Wright jest osobą, której zawdzięczamy to, że "House of Cards" jeszcze do nas wróci.

2. "UnReal" wraca już w lipcu, ale tylko w Australii. Niespodzianka: 4. sezon "UnReal" startuje 17 lipca na platformie Stan. Na razie nie ma amerykańskiej daty premiery - ani tym bardziej polskiej.

3. Gwiazdy użyczą głosu zwierzętom w animowanym serialu HBO. W 3. sezonie serialu "Zwierzęta" usłyszymy gościnnie takich artystów, jak: Lucy Liu, Michael Sheen, Demi Moore, Moby, Tracy Morgan, John Mulaney, Natasha Lyonne, Awkwafina i Edie Falco. Premiera 4 sierpnia w HBO GO.

4. Rachael Taylor trenuje do roli Hellcat. W 3. sezonie "Jessiki Jones" Trish zamieni się w Hellcat. I już ostro trenuje - wideo i zdjęcia tutaj.

5. Netflix zaczyna testować najdroższy pakiet także w Polsce. Netflix chce, żebyśmy więcej płacili za możliwość współdzielenia konta. Dlatego przycinana jest liczba urządzeń, na których można oglądać jednocześnie zasoby serwisu, i wprowadzany droższy pakiet Ultra, o których więcej pisaliśmy tutaj. Wirtualne Media donoszą, że w Polsce to będzie tańsze, niż wynikałoby z prostego przelicznika euro - tj. wyniesie 63 zł. Nowe taryfy Netfliksa wyglądają tak jak widzicie poniżej. Na razie to tylko testy - Netflix nie podnosi jeszcze cen.

netflix-02

 • Anna Burza-Grzybowska

  Czyli co - wersji za 43 zł już nie można dzielić ze znajomymi?

  • inna marta

   Można, ale w tym samym czasie można oglądać tylko na jednym urządzeniu. Czyli jeśli na przykład oboje będziecie chcieli coś obejrzeć we wtorek o 19, to się nie uda.

   • Anna Burza-Grzybowska

    słabo - czyli de facto podwyżka. Chyba zrezygnuję. HBO Go tańsze.

    • Tomek

     Ale też tylko dla 2 osób i bez osobnych profili. Najbardziej się więc opłaca nowy pakiet ultra przy podziale na 4 osoby

     • Msyd

      Ale ja nie chcę i nie mam zamiaru dzielić się ze znajomymi. Konto dzielę z bratem i dostaję po tyłku. Żeby jeszcze jakościowo Netflix był naprawdę ultra, ale to przecież bieda jest masakryczna.

    • ja.n.

     nikt nie zmusza - wolny wybór

 • Panna

  Dziwne, ze UnReal w australijskim Stan, nie jak zawsze w Lifetime. I taka mala przerwa jak nigdy :) U nasna razie moze nawet nie bedzie dostepny

 • Hazel

  Ha, czyli Netflix jest cacy z dzieleniem konta, ale skoro można na tym dodatkowo zarobić, to czemu nie...

 • tho

  Czyli po tyłku dostaną Ci, którzy konta nie dzielą. Pokręcona logika...
  Masz rodzinę płać 9zł więcej za 2 ekrany. Dzielisz najwyższy pakiet z 4 osobami - zapłacisz ok. 2,5zł więcej...

  • Msyd

   Otóż to. Chyba jednak zrezygnuję jeśli podniosą cenę, bo w sumie i tak najmniej seriali u nich oglądam, a filmów żadnych.

 • Szymon

  Mam 3 osobowa rodzinę, dzieciak ogląda coś innego. A ja z żoną co innego. Mam dopłacać za ten luksus 50% więcej ? Dziękuję postoje.

 • Jan Kowalski

  Czyli co jak płace teraz za Premium to tracę. Będzie trzeba przejść na wykupywanie raz na jakiś czas a na stałe zamiast Netflixa wezme HBO. Po ultra za jakis czas pewnie będzie pakiet Forte.

 • Paxy

  Poprawka, ultra 72 zł