"The OA", "Better Things", "The Man in the High Castle" i inne zaginione seriale. Co się z nimi dzieje i czy wrócą?

"The OA" (Fot. Netflix)

Nie macie pojęcia, co dzieje się z Waszym ulubionym serialem? Został przedłużony na kolejny sezon i na tym koniec? Sprawdźcie, co wiadomo o serialach, o których słuch zaginął.

Życie serialowego widza nie jest lekkie. Najpierw nerwowe oczekiwanie na informację o tym, czy ulubiona produkcja dostała zamówienie na kolejny sezon, potem długie miesiące, w trakcie których nie ma jakichkolwiek wzmianek na jej temat. Co dzieje się z serialami, których powrót znacznie się przedłuża? Kiedy i czy w ogóle możemy się go spodziewać? Informacje na ich temat podajemy za TVLine.

"Angie Tribeca"

Komedia TBS dostała zamówienie na 10-odcinkowy 4. sezon, którego premiera jest planowana na 2019 rok. Do obsady mają dołączyć Bobby Cannavale i Kiersey Clemons.

"Being Mary Jane"

Telewizja BET skasowała serial po 4. sezonie, ale planuje zakończyć go 2-godzinnym filmem. Premiera tej jesieni.

"Better Things"

Serial Pameli Adlon dostał zamówienie na 3. sezon. Jego premiera jest planowana na początku 2019 roku.

"Degrassi: Next Class"

Netflix oficjalnie nie podał informacji o przedłużeniu serialu na 5. sezon, ale scenarzyści pracują już nad nowymi odcinkami.

"Documentary Now!"

Serial IFC ma zamówienie na 3. sezon - premiera na początku 2019 roku.

"Good Behavior"

Finał 2. sezonu wyemitowano w grudniu zeszłego roku, ale wciąż nie ma oficjalnej decyzji, co do losów produkcji. Szef TNT - Kevin Reilly - przyznał jednak, że choć nie ma dużych szans na większą liczbę sezonów, rozmawiał z twórcami na temat "właściwego zakończenia" serialu. Nie wiadomo, czy oznacza to 3. sezon, czy raczej zamykający poszczególne wątki film.

"Inside Amy Schumer"

Serial Amy Schumer został przedłużony na 5. sezon jeszcze na początku 2016 roku, ale od tego czasu pozostaje w zawieszeniu. Jego twórczyni jest zajęta innymi projektami, więc nie zobaczymy go w "dającej się przewidzieć przyszłości".

"Ostatni okręt"

5. sezon serialu ma być ostatnim. Jego produkcja zakończyła się we wrześniu zeszłego roku i powinniśmy go zobaczyć tego lata, ale wciąż nie ma daty premiery. TNT czeka z jej oficjalnym ogłoszeniem, aż będą mieli pewność, że nie ulegnie ona zmianie.

"Law & Order: True Crime"

Kolejne sezony kryminalnej antologii pod szyldem "Law & Order" są możliwe, ale w tym momencie nie ma na nie żadnych planów.

"Louie"

FX zerwało wszelkie kontakty z Louisem C.K., gdy ten potwierdził, że oskarżenia wobec niego były prawdziwe. Powrót serialu nie wchodzi więc w grę.

"The Man in the High Castle"

3. sezon zamówiono w styczniu zeszłego roku - od tego czasu ogłoszono nowego shworunnera (Eric Overmyer) i kilka nowych twarzy w obsadzie (m.in. Jason O'Mara, Laura Mennell i Eijiro Ozaki), ale nie datę premiery. Powrotu serialu można się jednak spodziewać tej jesieni.

"Master of None"

Odkąd Aziz Ansari ogłosił rok temu, że chce, by historia Deva była kontynuowana, ale niekoniecznie tak szybko, nic na temat 3. sezonu "Matser of None" nie słychać. Według informacji TVLine, Netflix także nie posiada żadnej wiedzy na ten temat.

"The OA"

2. sezon zamówiono w lutym zeszłego roku i słuch na temat serialu zaginął. Wiemy, że produkcja wystartowała w styczniu i zakończyła się całkiem niedawno, pod koniec czerwca. Teraz serial ma się znajdować na etapie postprodukcji, ale nie wiadomo, jak długo ona potrwa, stąd brak jakichkolwiek informacji na temat daty premiery.

"Scream"

W 3. sezonie "Scream" czeka reboot - zmienią się bohaterowie, miejsce akcji i scenarzyści. Nowym showrunnerem jest Brett Matthews, a w obsadzie znajdują się m.in. Keke Palmer i Tyler Posey. Premiera najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

"Syn"

Western z Pierce'em Brosnanem ma wrócić z 2. sezonem jeszcze w tym roku.

"Transparent"

5. sezon będzie ostatnim i nie zobaczymy w nim Jeffreya Tambora, którego wyrzucono z serialu po oskarżeniach o molestowanie seksualne. W związku z tym wszystkim produkcja się przesunęła, a premiery finałowej odsłony "Transparent" możemy się spodziewać dopiero w 2019 roku.

"UnReal"

4. sezon startuje już 17 lipca, ale uwaga - tylko na australijskiej platformie Stan. Na razie nie ma informacji o amerykańskiej i polskiej dacie premiery.

"Veep"

Zdjęcia do ostatniego, 7. sezonu serialu zostały opóźnione ze względu na leczenie Julii Louis-Dreyfus. Aktorka zmagała się z rakiem piersi, a na plan ma wrócić w sierpniu. Premiera jest zaplanowana na 2019 rok.

"Wrecked"

Serial został przedłużony na 3. sezon, który zadebiutuje jeszcze tego lata.

"You're the Worst"

5. sezon serialu będzie już ostatnim. Premiera na początku 2019 roku.

REKLAMA