Sacha Baron Cohen pyta "Who Is America?". Premiera jego nowego serialu już za kilka dni, także w Polsce

Sacha Baron Cohen jako Borat

0

Sacha Baron Cohen powraca do telewizji z nowym serialem komediowym telewizji Showtime "Who Is America?". Premiera już w najbliższą w niedzielę, w Polsce na HBO GO.

Tak błyskawicznej akcji w serialowym światku dawno nie widzieliśmy. Kilka dni temu Showtime zapowiedział, że wkrótce pokaże "niebezpieczny" nowy projekt, a dziś - zgodnie z przewidywaniami - okazał się nim nowy serial komediowy Sachy Barona Cohena, "Who Is America?".

7-odcinkowa produkcja, napisana i wyreżyserowana przez brytyjskiego komika, to satyra na współczesną Amerykę - i prawdopodobnie także kolejne uderzenie telewizji Showtime w Donalda Trumpa. Zgodnie z oficjalnym opisem, serial "będzie pokazywał niezwykłą różnorodność osobowości, od przypadków niesławnych, a kończąc na nieznanych na polu amerykańskiej polityki i kultury".

- Sacha jest geniuszem komedii, który na każdym kroku szokuje swoją śmiałością, odwagą i pomysłowością. Jest wyjątkowym prowokatorem naszych czasów i nie po to, żeby móc powiedzieć "mamy cię!". Za jego działaniami stoi autentyczna potrzeba szukania prawdy o ludziach, miejscach i polityce. Nikt nie wie, jak wywołać takie poruszenie, jakie generuje Sacha Baron Cohen, i fascynujące będzie obserwowanie, jakie będą reakcje na "Who Is America?" na całym świecie - powiedział szef Showtime'a David Nevins.

1. odcinek, którego bohaterem jest były wiceprezydent Dick Cheney, będzie mieć premierę w najbliższą niedzielę, czyli 15 lipca o godz. 6:00 rano w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w Polsce w poniedziałki. Emisja serialu na antenie HBO3 planowana jest od 7 września.