5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

CBS podaje daty jesiennych premier. Znakomita obsada miniserialu Avy DuVernay. Kontuzjowana Millie Bobby Brown na planie "Stranger Things". A oprócz tego nowa komedia HBO i nie tylko.

1. CBS podaje daty jesiennych premier. Sezon w CBS zaczyna się 24 września, a jako pierwsze powracają "Młody Sheldon", "Teoria wielkiego podrywu" (które wyjątkowo mają poniedziałkową premierę, potem zostaną przeniesione na czwartek) i "Bull", a także debiutuje nowy "Magnum P.I.". We wtorek 25 września startują nowe sezony "NCIS" i "NCIS: New Orleans", a także "FBI" Dicka Wolfa. W czwartek 27 września wraca "Mamuśka" i "S.W.A.T.", a także - po 20 latach - "Murphy Brown". Piątek 28 września to powroty "MacGyvera", "Hawaii Five-0" i "Blue Bloods". W sobotę 30 września rusza nowy sezon "NCIS: Los Angeles" oraz startuje nowy serial "God Friended Me". W poniedziałek 1 października zadebiutują dwie nowe komedie - "Neighborhood" i "Happy Together", z kolei w środę 3 października wracają "SEAL Team" i "Criminal Minds". W niedzielę 7 października spodziewajcie się z kolei powrotu "Madam Secretary".

2. Znakomita obsada miniserialu Avy DuVernay. Do obsady "Central Park Five" dołączyli Vera Farmiga ("Bates Motel"), Michael K. Williams ("The Wire") i John Leguizamo ("Bloodline"). Składający się z 4 odcinków serial limitowany Netfliksa opowie historię nastolatków z Harlemu, którzy w 1989 roku zostali oskarżeni o zamordowanie kobiety w Central Parku. Chłopcy zostali skazani w procesie, który był na pierwszych stronach tabloidów, a ostatecznie okazało się, że winny był ktoś inny.

3. Zdjęcia Millie Bobby Brown z planu "Stranger Things". Zdjęcia znajdziecie na Just Jared - serwis donosi, że Millie Bobby Brown leczy kontuzję kolana i w związku z tym dublerka zastępuje ją nawet w scenach z rowerem.

4. Adam Devine w pilocie nowej komedii HBO. Adam Devine ("Modern Family") dołączył do obsady "Righteous" - serialu Danny'ego McBride'a o teleewangelistach. Zagra młodszego brata postaci McBride'a.

5. Charles Esten w nowym serialu TNT. Znany z "Nashville" aktor dostał rolę powracającą w "Tell Me Your Secrets" z Lily Rabe w roli głównej.

REKLAMA