Co się zmieniło u Jimmy'ego McGilla? "Better Call Saul" - nowa zapowiedź 4. sezonu

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Nowa praca, kolejne przekręty, coraz bliższe kontakty z kryminalistami - to jeszcze Jimmy McGill czy już Saul Goodman? Zobaczcie nową zapowiedź 4. sezonu "Better Call Saul".

W każdym kolejnym sezonie "Better Call Saul" zabierał nas i Jimmy'ego (Bobe Odenkirk) coraz bliżej ku ciemnej stronie. Wiele wskazuje na to, że w 4. odsłonie serialu ta podróż zaprowadzi nas wreszcie w ramiona Saula Goodmana. Nowy zwiastun potwierdza bowiem, że główny bohater wróci do starych nawyków, przy okazji będąc coraz bliżej kryminalnego światka.

"Byłeś prawnikiem. Co się zmieniło?" - pyta ktoś Jimmy'ego, podczas gdy my oglądamy obrazki z pogrzebu Chucka (Michael McKean) i słyszymy zapewnienia bohatera, że poszukiwania nowej pracy idą w dobrym kierunku. Jeśli wątpicie w ich szczerość, to najprawdopodobniej macie rację, bo pozbawiony prawniczych uprawnień bohater wygląda raczej, jakby planował kolejny przekręt. A sądząc po tym, że chce zaangażować Mike'a (Jonathan Banks), to szykuje się coś dużego.

Podobnie wyglądają sprawy w przestępczym podziemiu, gdzie Gus Fring (Giancarlo Esposito) wyraźnie zabiera się za porządki, a towarzyszą mu m.in. Nacho (Michael Mando) i Lydia (Laura Fraser). Tylko czekać, aż ścieżki ich wszystkich przetną się z Jimmym. A może raczej Saulem?

Premiera 4. sezonu "Better Call Saul" 6 sierpnia.

REKLAMA