7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Aktorki z "Brooklyn Nine-Nine" pojawią się w "One Day at a Time". Jason Momoa w serialu platformy Apple. Netflix zapowiada nowy serial "Insatiable". A oprócz tego "The Good Place" i nie tylko.

1. Jason Momoa w serialu platformy Apple. Jason Momoa z "Gry o tron" zagra w "See", futurystycznym serialu, który pisze dla Apple Steven Knight, twórca "Peaky Blinders". Zobaczymy go w roli nieustraszonego wojownika, lidera i strażnika w pełnym rozmachu świecie przyszłości, jaki obiecuje nam serial. "See" ma już zamówienie na 10 odcinków.

2. Aktorki z "Brooklyn Nine-Nine" w "One Day at a Time". W 3. sezonie "One Day at a Time" gościnnie pojawią się Melissa Fumero i Stephanie Beatriz (czyli det. Santiago i Diaz). Panie już miały okazję zajrzeć za kotarę babci Lydii.

3. "Alone Together" wróci jeszcze w lipcu. 2. sezon "Alone Together" będzie mieć premierę 25 lipca. Telewizja Freeform pokaże całość w pięć tygodni - po dwa odcinki co środę.

4. Rosario Dawson w nowym serialu USA Network. Rosario Dawson zagra główną rolę w serialu "Briarpatch" telewizji USA Network. Serial, oparty na książce Rossa Thomasa pod tym samym tytułem, opowiadać będzie o Allegrze "Pick" Dill (Dawson), śledczej pracującej w Waszyngtonie. Kiedy jej młodsza siostra ginie w zamachu bombowym, Allegra wraca do rodzinnego miastecka w Teksasie i zaczyna własne śledztwo. Serial pisze Andy Greenwald, a producentem jest firma Sama Esmaila, twórcy "Mr. Robot".

5. "The Good Place" pojawi się na Comic-Conie. "Dobre miejsce" zostanie odtworzone na Comic-Conie - fani będą mogli zrobić sobie zdjęcia w miejscach znanych z serialu.

6. Jeszcze łatwiejsze pobieranie seriali z Netfliksa. Netflix wprowadził funkcję inteligentnego pobierania w aplikacji mobilnej, na razie tylko dla Androida. Polega to na tym, że możemy wybrać serial i określić, ile odcinków chcemy ściągnąć. Aplikacja będzie sama pobierać serial w momencie, kiedy mamy dostęp do Wi-Fi (nie zużywając tym samym pakietów danych) i kasować odcinki zaraz po obejrzeniu, żeby zrobić miejsce na nowe.

7. Netflix zapowiada nowy serial "Insatiable". 10 sierpnia na Netfliksie zadebiutuje 12-odcinkowa czarna komedia "Insatiable" o konkursach piękności. Główną bohaterką jest Patty (Debby Ryan), dziewczyna przez lata lekceważona z powodu swojej wagi, która nagle chudnie i bierze odwet. Bob Armstrong (Dallas Roberts), skompromitowany mecenas, którego pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów miss, bierze ją pod swoje skrzydła - ani on, ani jego żona Coralle (Alyssa Milano) nie mają jednak pojęcia, do czego może posunąć się Patty. Serial początkowo był tworzony dla telewizji CW, która z niego zrezygnowała.

insatiable05678

REKLAMA