Co dalej w "Ostrych przedmiotach"? Zapowiedź dalszej części serialu przynosi kolejne koszmarne sceny

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

0

Kto zabił dziewczynki z sennej mieściny w Missouri? Jakie tajemnice skrywa Camille? Czego szuka przyjezdny detektyw? Zobaczcie zwiastun kolejnych odcinków serialu "Ostre przedmioty".

"Ostre przedmioty" wystartowały w poniedziałek, a ja już widziałam siedem odcinków z ośmiu i mogę Was zapewnić, że nic lepszego tego lata nie zobaczycie (moja recenzja tutaj). Przed Wami kolejne tajemnice, także z odległej przeszłości, oraz różnego rodzaju podejrzenia i twisty.

A w centrum wszystkiego dalej będzie znajdować się Camille Preaker (Amy Adams), dziennikarka, która powróciła po latach do rodzinnego miasteczka w Missouri, aby przygotować materiał o zabójstwie dwóch dziewczynek. Matkę Camille gra fantastyczna Patricia Clarkson, z kolei Eliza Scanlen wciela się w jej przyrodnią siostrę, 13-letnią Ammę. Nieoczywiste, poplątane relacje tej trójki kobiet to jedna z głównych atrakcji miniserialu telewizji HBO - obok zagadki kryminalnej. W znakomitej obsadzie znajdują się jeszcze m.in. Chris Messina i Elizabeth Perkins.

Kolejny odcinek w najbliższy poniedziałek w HBO o godz. 20:10 i od rana w HBO GO.