Piękne trzydziestoletnie. "Niepewne" – zobaczcie pełny zwiastun 3. sezonu

"Niepewne" (Fot. HBO)

0

W życiu Issy pora na kolejny etap. Nie wiemy, czy udany, ale na pewno pełen dobrej zabawy oraz dobrze znanych i całkiem nowych problemów. Sprawdźcie, co u niej słychać.

"Wolne, trzydziestoletnie i kwitnące" – tak przedstawiają się bohaterki "Niepewnych" w zapowiedzi 3. sezonu, jak zwykle emanując energią i dobrym humorem. Zbyt dobrze już jednak znamy Issę (Issa Rae) i resztę, by uwierzyć, że wszystko w ich życiu idzie gładko. I rzeczywiście, choć główna bohaterka zapewnia, że świetnie sobie radzi, rzeczywistość wygląda mniej kolorowo.

Jak pamiętacie, poprzedni sezon kończyliśmy definitywnym rozstaniem Issy z Lawrencem (Jay Ellis, którego nie ma w zwiastunie i nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w tym sezonie) i jej przeprowadzką do Daniela (Y’lan Noel). Póki co dziewczyna ciągle mieszka ze swoim byłym, nie sypia z nim (nie żeby o tym nie myślała) i zastanawia się, co zrobić dalej ze swoim życiem – czyli w sumie wiele się u niej nie zmieniło.

Nieco lepiej wygląda sytuacja Molly (Yvonne Orji), która najwyraźniej zakończyła związek z Dro (Sarunas J. Jackson) i postawiła na swoim w pracy, a sprawy między nią a Issą mają się świetnie. Dodajmy do tego Tiffany (Amanda Seales) i Kelli (Natasha Rothwell), a otrzymamy damski zestaw, którego powrotu już nie możemy się doczekać.

Premiera 3. sezonu "Niepewnych" w HBO 13 sierpnia.