Co się teraz dzieje z Izzie z "Chirurgów"? Katherine Heigl zastanawia się, jak potoczyły się losy jej bohaterki

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Gdzie jest teraz Izzie i jak zareagowałaby na ślub Alexa? Katherine Heigl próbuje rzucić na sprawę trochę światła i zapewnia, że ona sama jest Team Jo!

Katherine Heigl w przyszłym tygodniu zadebiutuje w serialu prawniczym "Suits", ale jej najbardziej znaną i ukochaną przez fanów rolą wciąż pozostaje Izzie z "Chirurgów". I to właśnie o nią zapytał aktorkę serwis TVLine przy okazji wywiadu na temat jej nowej postaci.

Heigl nie wiedziała, co się ostatnio dzieje w "Chirurgach", więc trochę się zdziwiła, kiedy jej powiedziano, że dawny facet Izzie, Alex, znalazł miłość w osobie Jo. "O mój Boże! Cóż, to ekscytujące. Alex potrzebował znaleźć miłość - prawdziwą miłość" - skomentowała aktorka, zapewniając, że ona w tym momencie jak najbardziej jest Team Jo.

A jak zareagowałaby na te rewelacje sama Izzie? "Nie wiem. Zaczęłabym od zastanowienia się, gdzie Izzie teraz jest. Co robi? Dokąd poszła? Mam nadzieję, że kontynuowała karierę w medycynie. Teraz mogłaby mieć już dzieci i męża... Jeśli poszła naprzód, wtedy byłaby szczęśliwa z jego powodu. Chciałaby, żeby on był szczęśliwy" - stwierdziła Heigl.

A jeśli Izzie wciąż jest singielką? No cóż, to zmienia postać rzeczy. "Na pewno byłaby zazdrosna, prawda? Chciałaby, żeby on myślał ciągle o niej" - zaśmiała się była gwiazda medycznego tasiemca Shondy Rhimes.

Tej jesieni "Chirurdzy" rozpoczną już swój 15. sezon. Z kolei "Suits", gdzie dawna Izzie gra nową prawniczkę Samanthę Wheeler, powróci z 8. sezonem 18 lipca.

REKLAMA