Alex, Valerie i Laura na ostatniej prostej. "Casual" - zobaczcie zwiastun 4. sezonu

"Casual" (Fot. Hulu)

0

"Casual" wraca już za chwilę, a zwiastun pokazuje, że od ostatniego razu sporo się zmieniło. Czy w finałowym sezonie Alex, Val i Laura mogą liczyć na szczęśliwe zakończenia?

"Wyobraź sobie świat za pięć lat. Co widzisz?" - pyta Valerie (Michaela Watkins) Leona (Nyasha Hatendi) w zwiastunie 4. sezonu "Casual". Wprawdzie od kiedy ostatnio widzieliśmy bohaterów komedii Hulu, minęło trochę mniej czasu, ale zwiastun wygląda co najmniej tak, jakbyśmy przegapili całą epokę. Sami zobaczcie.

Jak widać, ogolony Alex (Tommy Dewey) i Rae (Maya Erskine) mają już całkiem wyrośniętą córkę i sprawdzają się jako rodzice, choć nadal nie są parą. Valerie próbuje nowych rzeczy w życiu, nie wiedząc najwyraźniej, czy bliżej jej do perkusji, czy do malarstwa. Miewa też dziwne sny i od dwóch lat nie widziała Laury (Tara Lynne Barr). To ostatnie się jednak wkrótce zmieni, bo jej teraz już w pełni niezależna córka wraca do domu.

Co niekoniecznie oznacza, że wszystko się ułoży. Raczej że obok znajomych, życiowych i uczuciowych problemów, pojawią się jeszcze inne. Mamy nadzieję, że ostatecznie cała trójka jakoś wyjdzie na swoje, bo że Alex, Val i Laura pozostaną dziwną i niedoskonałą, ale bardzo sympatyczną rodzinką, to nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Jak się to wszystko potoczy, zobaczymy w 4. sezonie serialu, który będzie już finałowym. Ma on liczyć 8 odcinków, a wszystkie pojawią się na Hulu jednocześnie - 31 lipca. Nie wiemy jeszcze, kiedy premiera w Polsce.

casual-plakat