5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"GLOW" (Fot. Netflix)

Nominacje do Emmy dla Netfliksa na wykresie. Rich Sommer w nowym serialu CW. Pierwsze zapowiedzi "Chilling Adventures of Sabrina". A oprócz tego "Catch-22" i nie tylko.

1. Jak rosła liczba nominacji do Emmy dla Netfliksa. Od zera w 2012 roku i 14 nominacji w 2013 roku do 112 nominacji oraz pokonania HBO w 2018 roku. W Business Insiderze znajdziecie wykres, pokazujący, jak z roku na rok rosło znaczenie Netfliksa jako twórcy prestiżowych seriali.

2. Annabelle Attanasio opuszcza serial "Bull". Annabelle Attanasio nie pojawi się w 3. sezonie procedurala CBS. Aktorka będzie reżyserować swój pierwszy film - i pojawił się konflikt w harmonogramach.

3. Rich Sommer w nowym serialu CW. Aktor znany z "Mad Men" dołączył do obsady "In the Dark" - serialu, w którym niewidoma dziewczyna rozwiązywać będzie tajemnicę morderstwa swojego przyjaciela. Sommer zastąpi Austina Nicholsa w roli policjanta o imieniu Dean.

4. Julie Ann Emery w obsadzie "Catch-22". Aktorka znana z "Preachera" dołączyła do obsady serialu George'a Clooneya na podstawie słynnej książki.

5. Pierwsze zapowiedzi "Chilling Adventures of Sabrina". Obsada nowego serialu twórcy "Riverdale" nagrała mnóstwo krótkich filmików z planu, zachęcających do śledzenia ich profili w social media. Jest też pierwszy teaser.

REKLAMA