6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Nowa Doktor i jej towarzysze w teaserze 11. sezonu. Cassidy Freeman w nowym serialu HBO. Ryan Jamaal Swain chciałby zobaczyć Madonnę w "Pose". A oprócz tego "The Man in the High Castle" i inne seriale.

1. Cassidy Freeman w nowym serialu HBO. Aktorka znana ze "Smallville" dołączyła do obsady "The Righteous Gemstones", pilota komedii Danny'ego McBride'a o teleewangelistach. Zagra żonę postaci McBride'a, która rzuciła karierę dziennikarską, by poświęcić się wspieraniu męża i jego kościoła.

2. Nowa Doktor, nowi towarzysze - zapowiedź 11. sezonu "Doktor Who". Bradley Walsh, Tosin Cole i Mandip Gill pojawili się obok Jodie Whittaker w nowym teaserze 11. sezonu serialu "Doktor Who". Cała trójka będzie towarzyszyć nowej Doktor w jej kosmicznych przygodach.

3. Ryan Jamaal Swain chciałby zobaczyć Madonnę w "Pose". Odtwórca roli Damona zwrócił się bezpośrednio do piosenkarki, która w 1990 roku wypuściła hit "Vogue": "Dałaś nam ten moment... Chciałbym, żebyś ruszyła tyłek i została częścią 'Pose'. Kochamy cię i uwielbiamy".

4. George Newbern w "Law & Order: SVU". Znany ze "Skandalu" aktor pojawi się w roli lekarza w 20. sezonie procedurala NBC.

5. Rosamund Pike i Chris O'Dowd w komedii SundanceTV. Rosamund Pike & Chris O'Dowd będą grać w "State of the Union", komedii z 10-minutowymi odcinkami, którą tworzy Nick Hornby. Zobaczymy ich jako parę, która co tydzień chodzi na terapię, a wcześniej spotyka się w barze. Wszystkie 10 odcinków napisze Hornby, z kolei reżyserem jest Stephen Frears.

6. Teaser 3. sezonu "The Man in the High Castle". Premiery nowych odcinków możemy spodziewać się jesienią.

REKLAMA