Nic nie jest ważniejsze od rodziny. "Shameless" - Gallagherowie szaleją w zwiastunie 9. sezonu

"Shameless" (Fot. Showtime)

0

Solidarność, równość, uczciwość - Gallagherowie wracają z pięknymi wartościami na sztandarach, ale wciąż są tak samo zwariowani jak zwykle. Zobaczcie zwiastun 9. sezonu.

"Shameless" to tego rodzaju serial, w którym niby ciągle coś się zmienia, ale w gruncie rzeczy wszystko nadal pozostaje takie samo. Wygląda na to, że 9. sezon nie będzie stanowił w tym względzie wyjątku. Rzućcie tylko okiem na pierwszą zapowiedź, a przekonacie się, że u Gallagherów wciąż bez zmian - jedno szaleństwo pogania kolejne.

I tak, Frank (William H. Macy) najwyraźniej zaangażuje się w lokalną politykę, przy okazji podając się za Latynosa. Debbie (Emma Kenney) będzie walczyć z patriarchatem wśród spawaczy ("Time's Up, motherf***ers!"). Lip (Jeremy Allen White) będzie się zmagać z trudami opieki nad 10-letnią Xan, a Carl (Ethan Cutkosky) wciąż będzie bezskutecznie uciekał od Kassidi (Sammi Hanratty).

Fiona (Emmy Rossum) tymczasem spróbuje wyciągnąć z pudła Iana (Cameron Monaghan), który trafił tam po aferze z kościołem gejowskiego Jezusa. Co ciekawe, pomoc siostry chyba niekoniecznie mu się spodoba, choć jeszcze nie wiemy, z jakich dokładnie powodów. Wiadomo natomiast, że bez względu na wszystko, nic nie jest ważniejsze od rodziny - zwłaszcza takiej jak Gallagherowie.

Zapowiada się zatem sezon co najmniej równie szalony jak poprzednie. Premiera w Showtime 9 września.