Kevin z "Riverdale" ma kawał głosu! Posłuchajcie, jak brzmi w utworze z musicalu "Wicked"

(Fot. YouTube)

0

Josie i Pussycats z "Riverdale", miejcie się na baczności. Casey Cott, wcielający się w serialowego Kevina, ma także coś do powiedzenia zaśpiewania.

Casey Cott przed pojawieniem się na planie "Riverdale" grywał na deskach teatru. W zeszłym roku pojawił się także w klipie do piosenki "Why" Sabriny Carpenter. Namiastkę wokalnego talentu aktora słyszeliśmy również w świątecznym odcinku serialu, w którym śpiewał razem z Josie. Może na solową scenę i randkę Kevina z mikrofonem na scenie musimy poczekać do 3. sezonu?

25-letni aktor pojawił się w jednym z nagrań z serii "#OutOfOz: Wicked Studio Sessions", w której gwiazdy śpiewają utwory z musicalu "Wicked" stworzonego przez Stephena Schwartza.

"Wicked" pełni w życiu Caseya ważną rolę - był to pierwszy show, który było mu dane zobaczyć na Broadwayu.

- Kocham musical "Wicked". To była jedna z moich obsesji. Kocham każdą piosenkę, którą w nim usłyszałem. Stehpen Schwartz jest geniuszem, a ja jestem szczęściarzem, że miałem okazję zaśpiewać ten utwór - powiedział aktor w rozmowie z People.

Casey wykonał numer razem z Jackie Burns, która codziennie śpiewa na deskach teatru, a w broadwayowskiej wersji musicalu "Wicked" wciela się w rolę Elfabii. Mimo dzielącej tych dwoje przepaści w muzycznym doświadczeniu, Jackie i Casey pozytywnie oceniają swoją współpracę i zapewniają, że dobrze się bawili.

Jak oceniacie talent wokalny Caseya? Chcielibyście zobaczyć solową scenę z jego udziałem w 3. sezonie "Riverdale"?

Kevin Riverdale