7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CW tworzy serial o Batwoman i szuka aktorki lesbijki do głównej roli. "Kroniki wampirów" na platformie Hulu. Leighton Meester w 2. sezonie "Orville". A oprócz tego "Family Guy" i nie tylko.

1. CW szuka aktorki lesbijki do roli Batwoman. CW nie tylko chce pokazać na ekranie Batwoman jako superbohaterkę, która nie ukrywa swojego homoseksualizmu - plan jest taki, że zagra ją lesbijka. Telewizja obecnie szuka aktorki, która wcieli się w Kate Kane aka Batwoman w jesiennym crossoverze seriali "Arrow", "Flash", "Supergirl" i "Legends of Tomorrow". Jeśli wszystko pójdzie po myśli szefów CW, bohaterka, która z pasją walczy o sprawiedliwość społeczną, dostanie w kolejnym sezonie własny serial. Pilotowy odcinek pisze Caroline Dries, scenarzystka "Pamiętników wampirów".

2. "Kroniki wampirów" wylądowały w Hulu. Serialową adaptację "Kronik wampirów" Anne Rice pokaże platforma Hulu. Projekt zdążył opuścić Bryan Fuller ("American Gods"), obecnie trwają poszukiwania nowego showrunnera.

3. Leighton Meester pojawi się w "Orville". Leighton Meester zagra gościnnie w 2. sezonie "Orville". To oznacza, że na planie spotkają się dwie gwiazdy "Plotkary" - Jessica Szohr dołączyła wcześniej do stałej obsady produkcji FOX-a.

4. Vince Gilligan ma nowy kontrakt z Sony Pictures TV. Twórca "Breaking Bad" jest w Sony Pictures TV od 11 lat i nie planuje tego zmieniać - właśnie podpisał nowy kontrakt.

5. Seriale MTV i Comedy Central na VoD.pl. "Inna", "Broad City", "Scrubbing in", "Drunk History", "Nastoletnie matki" - te i inne programy obu stacji możecie teraz obejrzeć na platformie VoD.pl.

6. Dylan Walsh w obsadzie "Law & Order: SVU". Dylan Walsh dostał rolę powracającą w 20. sezonie kryminalnego tasiemca.

7. Plakat "Family Guya" na Comic-Con. "Family Guy" we wrześniu wróci z 17. sezonem, a już teraz możecie zobaczyć plakat jednego z odcinków. Serial będzie promować się tym plakatem na Comic-Conie, który właśnie rusza w San Diego.

family-guy-season-17-first-look-full

REKLAMA